Ярема Качмар про роботу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (відео)

Напередодні дня медичного працівника ми побували у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Загалом у центрі працює приблизно 2700 осіб, щодоби на зміну виїжджають приблизно 120 автомобілів.

Завідувач станції екстреної медичної допомоги м. Львів Ярема Качмар розповів у інтерв’ю “Золочів.нет” про те, які позитивні зміни відбулися в медицині впродовж року. Найважливішою проблемою  у напрямку екстреної медичної допомоги Ярема Качмар вважає рівень зарплатні, що є вкрай низьким і через що є великий відтік кадрів. Великою проблемою є брак водіїв для карет швидкої допомоги. Також ми дізнавалися про зміни, які відбудуться та відбуваються в результаті медичної реформи.

Детально про все дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Мебліхіт в Золочеві - вигідні ціни та спеціальна пропозиція

Живете або працюєте в Золочеві? Тепер в місті можна купити якісні меблі з доставкою. Замовляйте їх на сайті Мебліхіт – і отримаєте знижку на першу покупку. Переваги інтернет-магазину Львівський меблевий магазин Мебліхіт відкриває доставку в Золочів. Тепер ви можете скористатися всіма перевагами придбання меблів онлайн. Компанія забезпечує: • зручну оплату, […]
Мебліхіт