Який букет обрати для іменинника? Поради Flowers.ua

Який букет обрати для іменинника? Поради Flowers.ua

Жоден день народження не обходиться без подарунків. І звичайно ж, окрім подарунків, імениннику прийнято дарувати квіти. Добре, якщо святкувати день народження або ювілей збираєтеся ви. Але, якщо вас запросили на день народження сестри, знайомої дівчини, кращого друга або вашого родича, на вас чекає непростий вибір подарункового букета.

Безпрограшні варіанти букетів

Завжди можна піти найлегшим шляхом: подарувати універсальний букет троянд. Квітковий інтернет магазин flowers.ua може запропонувати широкий вибір букетів троянд абсолютно будь-якого відтінку і в будь-якій кількості. Цей варіант дійсно безпрограшний, але, якщо ви вважаєте його банальним, можна розглянути композиції, що складаються з інших сортів квітів.

Ромашки – відмінний подарунок для молодої дівчини. Символізують дружбу, романтику, юність.

Лілії – завжди виграшно виглядають і стануть хорошим подарунком з нагоди ювілею.

Хризантеми – царські квіти, які символізують повагу. Різноманіття забарвлень дозволяє дарувати ці квіти і жінкам, і чоловікам.

Гербери – символ сонця і щирості. Завдяки гамі різнобарвних відтінків, дані квіти дають змогу створити оригінальні композиції, що дарують посмішки і гарний настрій.

Вибір флориста

При виборі букета самим розумним рішенням буде дізнатися смакові переваги іменинника або іменинниці. Але якщо такої можливості немає, радимо довірити свій вибір досвідченому флористу. Підібрати букет в залежності від статі, характеру людини, його віку та звичок – частина роботи професіоналів Flowers.ua. Крім перелічених ознак, постарайтеся якомога повніше розповісти флористу компанії про темперамент людини, сферу його діяльності, хобі та уподобання. Згадайте, якому відтінку він віддає перевагу при виборі одягу та аксесуарів. На основі цієї інформації флорист точно зможе вам допомогти. Також ви завжди можете вибрати відмінну композицію за доступною ціною. На сторінках компанії в Instagram та Facebook є багато новинок та акційних пропозицій.

Next Post

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЕФЕКТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ САЛОНУ КРАСИ

Кожен із нас хоче виглядати красиво, тому бьюти-індустрія наразі розвивається швидкими темпами. Її корені сягають ще в часи Стародавньої Греції, і в той час зовнішньому вигляду приділяли теж належну увагу. Цей вид бізнесу при правильній організації дає хороші прибутки, адже навіть у невеличкому містечку, ціна, наприклад жіночої стрижки, становить в […]