Яким має бути курс болденону на м’язову масу?

Болденоном називають Еквіпойз, також відомий як болденон ундециленат, є високоефективним з’єднанням, повільним стероїдом. Він містить важкі ундециленатні ефіри з 11 атомами вуглецю, й досягає свого максимуму через 3-4 дні після ін’єкції. А потім поступово вивільняється в кровообіг протягом приблизно трьох тижнів. Оптимальне дозування — 250 мг діючої речовини, що міститься у препаратах Болдаген та його аналогах.

Коли будуть помітні ефекти

Для досягнення піку рівня препарату в крові знадобиться близько 7-8 тижнів клінічних досліджень. Іншими словами, ви не відчуватимете жодних позитивних переваг цього з’єднання до того моменту. Рекомендується використовувати цей стероїд протягом 12-16 тижнів.

Препарат трохи схожий на Деку. Для підвищення ефективності рекомендується приймати спортивне харчування, спеціально розроблене для набору м’язової маси, а також дотримуватися дієти.

Дозування

Болденон застосовується для підвищення м’язової маси та покращення спортивних показників. Рекомендується почати з дози 250-300 мг на тиждень, а не намагатися одразу збільшити її до 500 мг.

Оптимальне дозування для спортсменів із досвідом — 400-600 мг один раз на тиждень. Нижча доза не забезпечує достатню ефективність. Занадто високі дози — не сприяють кращим результатам, але збільшують ризик виникнення побічних ефектів. Рекомендований тривалість — 8-10 тижнів.

Для підсилення ефекту можна поєднувати його з іншими стероїдами:

  • Вінстролом,

  • Анаваром,

  • Тестостероном,

  • Тренболоном.

При такому курсі є ризик пригнічення природного вироблення тестостерону, тому важливо приймати антиестрогени.

Як підготуватися до курсу

Перед початком курсу рекомендується проконсультуватися з фахівцем. Також можна почати прийом тестостеронових бустерів протягом трьох-чотирьох тижнів для відновлення природного рівня тестостерону.

Пам’ятайте, що самолікування може зашкодити вашому здоров’ю. Не підвищуйте встановлене для вас фахівцем дозування. Зверніться до лікаря, щоб пройти обстеження та отримати консультацію до того, як розпочнете приймати стероїди. Також прочитайте інструкцію щодо використання лікарського засобу, та чітко дотримуйся правил вживання.

Next Post

На Тернопільщині сталася смертельна ДТП

Дорожньо-транспортна пригода з потерпілими трапилася 20 травня близько 10 ранку. За селом Горинка на Тернопільщині зіткнулися Volkswagen Jetta, Volkswagen Scirocco та екскурсійний автобус. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на поліцію Тернопільської області. “На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група. У результаті автопригоди Volkswagen Jetta викинуло на смугу зустрічного руху, […]
ДТП