Яку плойку слід обрати?

Вибір напряму залежить від мети використання. Адже від щипців різної форми вийдуть різні кучері. Наприклад, пружні з ламаною лінією локони можна отримати від трикутних та квадратних моделей, а рівні і без заломів — від конічних плойок. Подвійні і потрійні пристрої створюють зигзаги.

Якщо хочете якісну завивку за досить короткий час, варто придбати професійний прилад. Він буде швидше нагріватися, мати безліч температурних режимів, володіти люксовим покриттям і довгим проводом. У деяких моделях присутнє автоматичне вимикання. Завдяки цьому режиму плойка вимикається, якщо ви її залишаєте без дії.

Для чого потрібен затискач?

Перш за все затискач дозволяє не використовувати другу руку, щоб тримати локони на стрижні плойки. На ній рівномірно розподіляється волосся, при цьому не зміщується сила натискання. На такому пристрої легше зафіксувати кінчик і намотувати весь локон на стрижень. Завитки виходять практично такі ж, як і на приладах без затиску.

Яке покриття краще?

Найпопулярніші покриття:

  • кераміка;
  • турмалін;
  • титан;
  • тефлон.

Через недовговічність тефлон майже не використовують. Кераміка швидко і рівномірно нагрівається без температурних перепадів. Вона залишає волосся зволоженим, тому гарно підійде для пошкоджених і сухих локонів.

Титан — найбільш довговічний і міцний матеріал. Частіше за все його комбінують із турмаліном. Отримане покриття є антибактеріальним та іонізуючим.

Next Post

Кампанія декларування – 2020: який термін декларування доходів від адвокатської діяльності

Відповідно до змін, запроваджених Законом України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», громадяни та фізичні особи які провадять незалежну професійну діяльність, для яких встановлено строки подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи підпунктом […]