Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази

Офісом Генерального прокурора створена група прокурорів у єдиному кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактами воєнних злочинів РФ проти України.

У Львівській області, зокрема на території Золочівського району, нашу роботу координує експрокурор Львівської області – начальник управління Офісу Генпрокурора Ірина Діденко.

“Наше основне завдання – знайти свідків/очевидців/потерпілих від воєнних злочинів РФ.
Нам важливо зафіксувати кожен злочин, кожен факт нападу на цивільне майно, на беззбройних українців. Ми самі є прокурорами-біженцями з окупованих Маріуполя, Волновахи, Херсону тощо, ми і наші сім’ї знаємо що таке воєнні злочини і як юристи, і як потерпілі.
Нам важливо надати кожному українцю відповідний правовий статус, щоб надалі РФ відшкодувала всі збитки, кожному потерпілому. Ми людиноорієнтовані, нікого нікуди не викликаємо, готові прибути за місцем безпечної дислокації свідка/потерпілого і здійснити всі необхідні процесуальні дії. Орієнтовані на результат, на захист наших людей від окупантів. Ми розуміємо горе, яке пережив кожен потерпілий, ми готові чекати скільки потрібно, щоб людина наважилася давати свідчення, для цього створено єдиний номер телефону 093-267-31-41, куди вона може звернутися, як тільки буде готова. При собі бажано мати посвідчення особи, зокрема у застосунку «Дія», документи, що посвідчують права на знищене/пошкоджене майно, засвідчують завдання шкоди здоров’ю, фото та відео матеріали фіксації воєнних злочинів РФ проти України”, – повідомляють у прокуратурі.

Крім того, на території міста Золочева та Золочівського району прокурори групи прокурорів щодня виконують свої обов’язки на базі Золочівської окружної прокуратури (м. Золочів, вул. Пушкіна, 7, тел. (03265) 4-21-24, 7-07-76, 067-526-91-02), її Бродівського (тел. 068-473-03-12) та Буського (тел. 068-610-66-86) відділів.

Next Post

Підрозділи Національної гвардії України обороняють Київ та знищують техніку ворога (відео)

Гвардійці з перших днів повномасштабного вторгнення військ РФ беруть активну участь в обороні Києва на усіх напрямках. Про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі інформації та комунікації НГУ. “Протягом доби підрозділи Національної гвардії України під час боїв з російськими окупантами завдали вогневого ураження по позиціях у районах зосередження противника.На київському напрямку […]