Якою буде погода 1 вересня ?

Літо добігає кінця, за декілька днів, у суботу, 1 вересня, у навчальних закладах Золочівщини відзначатимуть  – День знань. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи. Тому  важливо для кожного з нас, щоб 1 вересня була гарна погода.

Одже, як передбачив Sinoptik, 1 вересня на Золочівщині хмарна погода протримається увесь день. Без опадів.

Температура повітря становитиме: вночі  від +13° до +15°, зранку від +14° до +16° та протягом дня від +23° до +25°. У вечері температура повітря становитиме  від +18° до +20°.

Слід відмітити, що у перший день осені вшановується пам’ять святого Андрія Стратилата. З цього часу уже можливі заморозки на ґрунті. Дерева потроху набувають осіннього забарвлення: жовтіють листя берези, починається листопада у ліщини. Наші пращури помітили, якщо 1 вересня дме вітер з півночі – осінь холодною буде, а якщо з півдня – то теплою.

Читайте також: Прогноз погоди у Золочеві

Залишити відповідь

Next Post

У школах не буде оцінок з фізкультури

В українських школах скасовуються оцінки з фізкультури. Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник на Серпневій конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області, повідомляє кореспондент ТСН. Розвиток дитини є важливішим за спортивні досягнення. Тобто з нового навчального року від дітей не вимагатимуть здавати нормативи з фізкультури, якщо […]