Якому бізнесу потрібен інтернет-портал

Користувачі постійно шукають інформацію в мережі. Порівнюють, купують продукти та послуги онлайн. Тому сайти відіграють важливу роль у просуванні бізнесу. Вони допомагають ефективно відбитися від конкурентів, оптимізувати внутрішні процеси та знайти більше клієнтів. Однак самому складно побудувати сайт. Саме тому варто звертатися в компанії, які пропонують послуги з розроблення сайтів, наприклад, веб агентсво «Червоний хамелеон».

Різновиди інтернет-сторінок і кому вони потрібні

Незалежно від цілей, портал знадобиться:

 1. магазинам одягу, взуття, аксесуарів;
 2. продавцям побутової техніки та електроніки;
 3. продавцям спорттоварів;
 4. компаніям, що надають різні послуги: ремонт техніки, обробка квартир і будівництво будинків, дач;
 5. консалтинговим фірмам;
 6. магазинам меблів, садової техніки та товарів для дачі;
 7. магазинам будівельних матеріалів;
 8. будь-яким іншим магазинам, які продають товари широкого кола користування.

Залежно від того, які цілі переслідуються під час створення сайту, підхід буде відрізнятися. Є кілька видів сторінок:

 1. Інтернет-магазин. Він дає змогу приймати оплату онлайн. Клієнт заходить на такий сайт, вибирає товар і відразу ж оплачує покупку. Крім того, інтернет-магазин працює цілодобово і не потребує великих грошових витрат.
 2. Сайт-візитка. Зазвичай на таких ресурсах вказані назва компанії, контактна інформація та короткий опис діяльності.
 3. Інформаційний сайт. Тут є невелике меню, і відвідувач може переходити по розділах у пошуках інформації. Навіть є можливість здійснити цільову дію. Такий сайт підійде компаніям, що надають різні послуги: від ремонту та оздоблення квартир до манікюру й педикюру.

Кількість інтернет-покупців із кожним роком збільшується. І всі користувачі прагнуть придбати послугу/товар якомога швидше, ефективніше і якісніше.

Основні завдання інтернет-порталу

Сайт потрібен будь-якому бізнесу, будь-то малому чи великому. Інтернет-портал — це можливість систематизувати інформацію: товари, переваги, відгуки, ціни. Крім того, сайт виконує інші важливі завдання:

 1. Створює імідж компанії. Від того, наскільки сайт зручний, залежить враження потенційних клієнтів. Гідна сторінка з якісним контентом і зрозумілою навігацією підніме репутацію компанії.
 2. Збільшує потік клієнтів. Якщо є сайт, значить можна запустити інтернет-рекламу. Вона привертає більше покупців.
 3. Збільшує продажі. Добре сконструйований сайт з усією необхідною інформацією істотно полегшує процес покупки. Адже, чим коротше цикл продажів, тим простіше його здійснити. Особливо це стосується інтернет-магазинів.
 4. Допомагає виділитися серед конкурентів. Важливо зобразити на сайті повноцінну торговельну пропозицію. Наприклад, сайт єдиний серед конкурентів організовує доставку до дверей. Зазначивши це на сторінці, господар буде виділятися в кращу сторону.
 5. Допомагає розвитку бізнесу. Хороший продукт, сайт та реклама — розвиток бізнесу.

Отже, сайт потрібен для того, щоб:

 1. підтримувати і просувати компанію;
 2. надавати докладну інформацію про товари та послуги;
 3. забезпечувати якісну рекламу бізнесу в інтернеті;
 4. залучати нових партнерів та постачальників;
 5. продавати послуги/товари через сайт.

Якщо господар бізнесу планує масштабувати справу, виходити на новий ринок, збільшувати прибуток, тоді однозначно потрібен інноваційний сайт із різними технологіями. Докладніше можна подивитися у статті.

Next Post

Прийом будівельного сміття

🏗 Будуєте дім або робите ремонт?! Не знаєте куди подіти будівельне сміття?! 🧱 Привозьте у Будівельний супермаркет АРС. Вирішимо Вашу проблему за просто так! 😉 📍 БУДІВЕЛЬНИЙ СУПЕРМАРКЕТ АРС: м. Золочів, вул. Вокзальна, 28. 📲 096 745 98 00 Поділіться цим у соцмережах: