Якою має бути дитяча кімната: ремонтні особливості

Дитяча кімната

Дитяча кімната ─ це можливість організувати для дитини багатофункціональний простір, в якому зручно грати, вчитися і відпочивати. Дуже добре, якщо у вас приватний будинок і чаду призначена велика, світла кімната. Але якщо в одному місці проживає 2-3 дитини, то слід приділити велику увагу плануванню та створити можливість для кожної дівчинки або хлопчика мати свій «куточок».

Діти рухливі, часто грають в активні ігри, тому потрібно передбачити, щоб оточуючі конструкції не були крихкими, дуже забруднювалися.

Якщо ви придбали квартиру на вторинному ринку, або стали володарями житла в новобудові, буде потрібний ремонт. Ціна на ремонт квартир на kabanchik.ua буде хорошим орієнтиром для того, щоб зрозуміти який саме ремонт вам буде по кишені.

Стеля

Найбільш небезпечним місцем над головою є предмети освітлення. В дитячу кімнату необов’язково потрібні люстра або бра. Набагато правильніше використовувати вбудоване освітлення, цілісність якого не порушить підкинутий ногою м’яч або «летюча» подушка.

Кольорове оформлення обирають світле. Стелю добре оформити у вигляді небесних зірок, планет сонячної системи, додати туди ракету.

Стіни

Вираз «кожен з нас в душі митець» напевно відноситься до дітлахів. Їх не бентежить, як дорослих, відсутність подібності зображуваного предмета оригінали. Малюки від душі розмальовують стіни всім, що потрапляє під руку: фломастерами, фарбами, маминою губною помадою. Тому водоемульсійна фарба стане відмінним, багаторазовим полотном, якому вдасться швидко повернути початковий стан.

Бажаючи декорувати стіни шпалерами, купляйте продукцію на паперовій основі. Вініловий декор повинен відповідати гігієнічним вимогам, що пред’являються до обробних матеріалів. Фактурність після висихання набувають екологічні рідкі шпалери. Гіпсові 3-вимірні панелі краще не використовувати, тому що досить скоро доведеться міняти їх на більш практичні аналоги. Серед кращої і дорогої обробки пропонуються шпалери на основі цінної деревини, облицювання бамбуковим волокном.

Підлога

Покриття під ногами обов’язково повинно бути рівним, не викликати відчуття холоду, що йде знизу. Початком ремонтних робіт є вирівнювання чорнової підлоги нівелюючими сумішами з використанням будівельного рівня.

Фінішний матеріал ─ це паркет, ламінат, продукція з коркового дерева або утеплений лінолеум. Ніякого натурального каменю: він міцний, але не зручний для дітлахів, які люблять валятися на підлозі, сидіти на ній, дивлячись телевізор. Хорошим рішенням є система «теплої» підлоги, в якій нагрів робиться рівномірним.

Вікна, двері, радіатори

Пластикові конструкції з багатокамерними пакетами захистять від сезонного холоду і зможуть запобігти появі в дитячій кімнаті звукових, вуличних перешкод. Щільні завіси або жалюзі створять в кімнаті нічний затишок.

Двері потрібно робити суцільними. Маленьким дітям це потрібно з метою безпеки, щоб не розбити іграшкою скло. Старшим дітям хочеться мати свій індивідуальний простір, куди не завітати без дозволу з коридору.

Радіатори обов’язково доповнюються захисним огородженням, щоб не обпекти ручки малюкам, знизити травматизм і захистити обладнання від рясного потрапляння пилу.

Загальне планування

Для однієї дитини простіше облаштувати дитячу кімнату. Коли в одному просторі опиняються 2 дітей, потрібно додати кмітливість, щоб створити спільну територію, індивідуальні зони і врахувати колірні переваги кожного (для дітлахів від 5-ти років і старше).

Можна зробити загальний спортивний куточок, розділити великий письмовий стіл на 2 частини. Спробуйте поставити гіпсокартонну перегородку або книжковий стелаж. Спальне місце повинне бути індивідуальним.

Для малюків так важливо щодня пізнавати світ! Розмалюйте стіни або зробіть на них корисні наклейки. Книжки помістіть в полички, іграшки ─ в ящики. Великі шафи знадобляться для старших дітей.

Дошколятам небезпечно грати з розетками ─ розмістіть їх на висоті 1м і далі від підлоги, а також передбачте захисні кришки. Молодшим школярам потрібно пояснювати їх електропризначення і перші рази перевіряти правильність застосування.

Next Post

Продається трактор

Продається саморобний трактор з документами. Тел.: 0675936690. Поділіться цим у соцмережах: