Яка ціна мовчанки і в чию кишеню йдуть гроші за львівське сміття у Золочівському районі?

“Золочів.нет” було зроблено запит у Золочівську поліцію щодо розслідування фактів виявлення львівського сміття у Золочівькому районі. Ми отримали відповідь у якій йдеться, що станом на 18 травня 2017 року осіб причетних до несанкціонованого вивезення сміття в населені пункти Золочівського району не встановлено.

До слова, 29 жовтня 2016 року у селі Якторів люди зловили вантажівку з львівським сміттям. Тоді машину, котра ще не встигла скинути привезене цього вечора сміття, люди відпустили і поліцейські відпровадили до межі із Золочівським районом на Львів.

Нагадаємо, що міський голова Золочева підписав так званий “сміттєвий меморандум”, хоча громада Єлиховицької сільської ради висловилювалася неодноразово проти львівського сміття. Після цього стало відомо, що люди вимагають відкликати підпис. Незважаючи на це все, 23 травня 2017 року на Золочівському сміттєзвалищі застрягла фура із львівським сміттям. Поліція склала протоколи. Водій вантажівки розповів, що сміття привіз зі Львова. Чи відповідатиме хтось за це дізнаємося згодом.

Окрім цього, ще 31 березня 2017 року було опубліковно відкритий лист Громадської ради, лідерів громадської думки, активістів щодо проблеми львівського сміття. Відповідь на який досі немає.

Через мовчанку місцевої влади, виникають ряд запитань. Завезення львівського сміття, без згоди громади, одобрено місцевою владою? Якщо, все ж таки, як виявилося 23 травня сміття возять і немає договорів, то як йде розрахунок і в чию кишеню потрапляють гроші за львівське сміття?

Також досі немає відповіді на запитання, а хто буде прибирати ці відходи?

Залишити відповідь

Next Post

Вітання з 25-річчям відновлення діяльності організації «Союз Українок» у місті Золочів

ВІТАЮ З ЮВІЛЕЄМ! 25-річчям відновлення діяльності організації «Союз Українок» у місті Золочів Вельмишановна Іванно Василівно та дорогі посестри організації «Союз Українок»! Прийміть щиросердечні вітання з нагоди 25-річчя відновлення діяльності організації «Союз Українок» у Золочеві. Українське жіноцтво завжди було активним і в релігійному житті, і в суспільно-політичному. Господь ніколи не полишає […]