Як жити без інтернету в смартфоні: розказуємо та показуємо

Досить часто в житті виникають ситуації, коли мобільний інтернет не тільки не допомагає, але і шкодить. Наприклад, коли він випадково вмикається у літньої людини і з’їдає всі тарифні мегабайти, а потім ще й гроші на рахунку. Або коли школяр замість занять просиджує уроки в YouTube чи на форумі улюбленої гри. 

У Київстар не існує тарифів без мегабайтів. Проте є купа способів деактивувати інтернет. Знайти їх можна, відвідавши форум Kyivstar. Ось найбільш розповсюджені та ефективні способи відключення смартфону від мережі. 

Спосіб №1 заблокуйте інтернет

Заблокувати інтернет на телефоні можна, скинувши налаштування мережі. Для цього знайдіть в опціях SIM-карти у розділі “Передача даних” кнопку скидання. Після цього смартфон не бачить мережі, а отже не зможе використовувати мобільний інтернет. 

Але тут слід враховувати, що конфігурація зберігається лише до перезавантаження апарату. Щоб уникнути відновлення налаштувань, можна заблокувати інтернет взагалі, звернувшись до оператора. 

ВАЖЛИВО: зазначені методи ніяк не впливають на можливість підключитися через Wi-Fi.

Спосіб №2 заблокуйте додатки

Найпростіший спосіб заблокувати додатки – встановити ще один додаток за допомогою якого блокуються окремі сервіси та служби, наприклад: браузер, Google Play, YouTube або щось інше.

Гарний варіант – додаток LOCKit, який:

  • блокує обрані програми;
  • перешкоджає власному видаленню, тож, наприклад, дитина нічого не зможе з цим вдіяти без спецпаролю;
  • зберігає на телефоні інтернет-з’єднання, для обраних програм і додатків (наприклад, месенджерів), а все інше — блокує.

Якщо ви хочете перестрахуватися додатково, ось вам ще один рецепт — обмежуйте застосування трафіку. Ви можете встановити на телефоні ліміт споживання, наприклад, в 10 мегабайтів, після чого інтернет просто блокується. Тому власник смартфону не проведе в мережі занадто багато часу та не витратить надмірну кількість мегабайтів.

Дійсно, Київстар не має тарифів без інтернету. При цьому, якщо передбачений місячним пакетом послуг трафік закінчиться, витрачатимуться гроші з рахунку. Тому важливо розуміти, як швидко та надійно відключити цю опцію. 

Крім того, подивитися, як із проблемою перевитрати мегабайтів впоралися інші абоненти Київстар, можна на форумі: https://community.kyivstar.ua/kakoy-tarif-bez-abonplaty-i-interneta

Вимикайте інтернет, ставте обмеження на трафік або блокуйте додатки, і проблем з надмірним споживанням інтернету не виникатиме.

Next Post

Монастир походження дерева Хреста Господнього у селищі Підкамінь (відео)

Монастир походження дерева хреста Господнього (колишній домініканський монастир) — згромадження ченців-студитів Української Греко-католицької церкви. Розташований в селищі Підкамінь, Бродівського району Львівської області. Видатна пам’ятка архітектури XVII–XVIII ст. на теренах України. Поділіться цим у соцмережах:
Підкамінь