Як застрахованій особі не втратити свій страховий стаж?

Страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачували страхові внески в сумі не меншій за встановлений законодавством мінімальний страховий внесок. Для зарахування повного місяця страхового стажу сума сплаченого внеску має бути не меншою від суми мінімального страхового внеску (сума мінімальної заробітної плати помножена на розмір ЄСВ). На сьогоднішній день сума мінімального страхового внеску становить 704 грн. (3200 грн. розмір мінімальної зарплати*22%ЄСВ).
Якщо місячна сума сплаченого внеску є меншою за мінімальний страховий внесок, то стаж зараховують пропорційно до сплачених сум. В такому випадку застрахована особа має право самостійно доплатити потрібну суму для того, щоб зарахувався повний місяць стажу.
Для того аби особисто пересвідчитись в наявності повних місяців страхового стажу, запрошуємо всіх бажаючих звернутися в управління Пенсійного фонду для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua.
У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12.
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Відділ адміністрування,
супроводження інформаційних систем,
електронних реєстрів та захисту інформації

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині затримали 16-річного, який намагався обікрасти банкомат

Поліцейські охорони затримали 16-річного, який намагався обікрасти банкомат. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області. “Сьогодні, близько третьої години ночі на пульт централізовано спостереження Управління поліції охорони Львівщини поступила інформація про зникнення зв’язку з банкоматом, що знаходиться в дитячій поліклініці у Дрогобичі. На місце, негайно, було скеровано групу реагування […]