Як заробляти з айфоном: 4 професії, де не потрібен ПК

Мало хто з власників айфону замислюється про те, що цей пристрій чудово допомагає у роботі, та навіть може стати інструментом для додаткового заробітку.

Так, здебільшого для повноцінної роботи потрібний ноутбук чи ПК, але з багатьма задачами справиться Айфон 12, який от-от надійде у продаж.

Головна перевага – можливість працювати як вдома від мережі Wi-Fi, так і у будь-якому місці використовуючи мобільний LTE. І сьогодні ми розповімо про 4 способи заробляти з айфоном.

Ведення блогу в інстаграмі

Ця соціальна мережа щодня набуває шаленої популярності. Блогери, котрі мають велику лояльну аудиторію підписників, відмічають, що блог – один з основних джерел доходу. І, що цікаво, для його ведення потрібен лише смартфон, а коли це останній айфон – ще краще. Тому не дивно що лідери думок чекають на появу новенького iPhone 12.

Адже це не лише демонстрація статусу та успішності, але й потужний інструмент для їхнього заробітку.

Нові моделі мають кращу камеру, а з тим кращу якість відзнятих фото та сторіз, що публікуються у блозі. А, як відомо, від якості контенту залежить успішність будь-якого блогу в інстаграмі.

Продаж фото

Мова йде про фотостоки. Камера айфона дозволяє робити чудові знімки – з високою чіткістю та гарним передаванням кольорів. Так, можна фотографувати для власного блогу чи сімейного альбому. Але є умільці, які роблять шикарні предметні фото та пейзажі, які завантажують на фотостоки для подальшого продажу. Головне, аби кард мав цікавий сюжет.

Розробники обіцяють, що новенький iPhone 12 Pro Max – https://eldorado.ua/smartfon-apple-i-phone-12-pro-max-/p71299933/ – матиме ще потужнішу камеру зі стабілізатором зображення для покращення різкості при тремтінні рук, що покращить нічні знімки та фото, зроблені під час руху.

Айфонографія

Усе частіше зустрічаються фотографи, котрі знімають на айфон. Їх називають айфонографами. Це можуть бути приватні фотосесії, зйомка весілля чи дня народження, репортажна зйомка події. Тепер для цього не обов’язково мати професійну фотокамеру. Для обробки фото також знадобиться лише смартфон.

Є мобільна версія Lightroom, де накладаються пресети на фото, можна змінити розмір та інші критерії, щоб знімок виглядав як після професійної ретуші.

Багато власників смартфонів хоч і використовують вбудовану фотокамеру, та не знають і половини можливостей девайсу чи застосовують на практиці не всі доступні параметри.

Копірайтинг для соцмереж

З підвищенням популярності інстаграм виріс попит на копірайтерів, котрі пишуть тексти, підлаштовані під інстаграм. Багато блогерів та тих, хто веде бізнес в соцмережі, делегують написання постів копірайтерам, чи як їх ще називають – інстарайтерам.

Пост має містити не більше 2200 знаків. Пост пишуть на айфоні у нотатках. Для оформлення тексту у пост з пробілами та емодзі потрібен бот в Telegram.

Листування між копірайтером та замовником також відбувається через месенджер, як і пересилання написаних постів. Тож необхідність комп’ютера чи лептопа відпадає.

Next Post

Ірина Діденко завершила свої повноваження, як прокурор Львівщини

Прокурорка Львівської області Ірина Діденко 10 вересня, повідомила, що її повноваження закінчено. “Мої повноваження прокурорки Львівщини сьогодні закінчено. Дякую Львівщино! Неймовірний край з неповторним містом Лева з власною, незламною позицією, яка захоплює. Дякую всім за відкрите серце, з яким прийняли. У свою чергу зробила за цей час ВСЕ що було […]
Ірина Діденко