Як захиститися від війни

Наше життя сповнене несподіванок. Іноді це приємні сюрпризи, але часом бувають неочікувані й не надто позитивні ситуації. Під час війни рівень тривожності та невпевненості в завтрашньому дні часом зашкалює. Якщо ви з якихось причин залишилися на території України, дещо зробити, щоб убезпечити себе та своїх рідних, ще можна. Це стосується всіх, у кого є автомобіль. На час воєнного стану краще придбати розширене страхування, яке включає захист від наслідків ворожих обстрілів.

Подбайте про те, щоб ваш пакет включав захист від воєнних ризиків.

Наприклад, страхування авто від БПЛА на vuso.ua. КАСКО Patriot 2.0 передбачає відшкодування і в разі невеликих подряпин, і в разі повного знищення авто в умовах війни.

Надійний щит

В умовах повномасштабного вторгнення не всі страхові компанії готові тримати удар. Деякі призупинили надання певних послуг або взагалі згорнули свою діяльність. СК ВУСО не чекає кращих часів, а діє вже зараз, захищаючи своїх клієнтів та даруючи їм відчуття впевненості в майбутньому.

Купити поліс страхування в компанії, яка зацікавила, сьогодні можна як в офісі, так і онлайн. Перший варіант кращий, якщо ви живете у великому місті й вам нескладно підійти за вказаною адресою, а також у тому разі, якщо це ваш перший досвід придбання страховки, принаймні в певній компанії. Якщо ж ви вже знаєте цю фірму та довіряєте їй, зручніше та швидше все оформити онлайн.

Підводні камені

Звичайно, діяльність кожної компанії орієнтована на отримання прибутку. Не виключення й страхові фірми. Перед тим як оформлювати автострахування, яке покриває військові ризики, необхідно врахувати деякі нюанси:

  1. Зверніть увагу на страховий ліміт. Чим він вищий, тим краще для вас, але й сам поліс у такому разі може коштувати дорожче.
  2. У разі настання страхового випадку сума виплат не може бути більшою за ринкову ціну вашого авто.
  3. Зазвичай є певний час очікування. Стандартний варіант – 1 тиждень. Це термін, під час якого страхування не діє.
  4. Поліс не працює на тимчасово окупованих територіях та в областях, де ведуться активні бойові дії. Імовірно, страхова компанія (СК) не буде відшкодовувати збитки, якщо авто знаходилося менше ніж за 100–200 км від окупованих територій.
  5. Зазвичай СК не беруться страхувати старі автомобілі. Вік транспортного засобу не повинен перевищувати певну кількість років (наприклад,10–15).

Перш ніж підписувати договір, уважно вивчіть умови. У разі потреби уточніть певні моменти у менеджера.

Приємні бонуси

Перш ніж оформити всі документи, продивіться сайт уподобаної компанії та зверніть увагу на акційні пропозиції. У цьому розділі може бути щось цікаве, наприклад:

  • окремі пакети воєнного страхування. Якщо у вас вже є поліс від іншої СК, можна докупити лише певні опції, які діють під час воєнного часу.
  • евакуатор, який зможе приїхати вам на допомогу в разі ДТП чи інших неприємностей на дорозі;
  • безкоштовні програми цілодобової технічної онлайн-допомоги при купівлі преміум чи стандартного пакета.

Деякі компанії також допомагають своїм клієнтам, які тимчасово залишилися без авто, знайти додатковий транспорт.

Віримо в перемогу та сподіваємося, що воєнний стан скоро закінчиться, але живемо сьогоднішнім днем та робимо все можливе для захисту себе та своїх близьких. В умовах війни розумно замовити страхування КАСКО, яке включає захист від воєнних ризиків. Якщо КАСКО у вас вже є, деякі компанії (наприклад, СК ВУСО) пропонують його розширити за певну доплату. Допомагайте армії та бережіть себе!

Next Post

Кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 80 - Генштаб

Оперативна інформація станом на 20.00 04.06.2024 щодо російського вторгнення за даними Генштабу ЗСУ: “Кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 80. Найбільше боїв на цей час доби відбулося на Покровському напрямку. Водночас, упродовж дня, російські загарбники не полишають спроб протиснути нашу оборону також Куп’янському та Курахівському напрямках.Харківщина й […]
Україна війна