Як виглядають суші від професійного шеф-кухаря

Суші

Хто не любить страви японської кухні? Напевно, лише той, хто ніколи не куштував справжні роли та суші від професійного сушиста на кшталт відомого кухаря, що готує sushi-lviv.com То в чому ж секрет приготування страви, що складається з морепродуктів та рису? Невже самостійно створити кулінарний шедевр неможливо?

Справжні суші – ідеальне поєднання смаків

Невеличкі порції, що переважно складаються з риби та рису, завжди виглядають апетитно на фотографіях й створюють враження відсутності складнощів у приготуванні. Здається, достатньо придбати необхідні продукти та подивитись декілька відеоінструкцій. Проте на практиці все виглядає інакше: рис злипається або залишається сирим, шматочки риби чомусь не тримаються, а розмір суші не дозволяє з’їсти їх за один раз. Що ж стосується приготування ролів, тут задача ускладнюється ще більше. І лише з практикою приходить досвід й розуміння щодо кількості та якості інгредієнтів. В такі моменти відкривається істина, що професійні суші та роли – це:

  • гармонія та різноманіття смаків;
  • оптимальне поєднання продуктів;
  • створення страв ідеального розміру та форми;
  • дещо більше, ніж рис та морепродукти.

Суші від професійного кухаря – унікальна їжа, доречна всюди та завжди: під час свята, обідньої перерви або романтичної вечері. Й найголовніше, справжній сушист відповідає за якість створеної страви. Ось чому йому довіряють прихильники азійського столу.

Що пропонує професіонал?

На кухні у фахівця завжди панує гармонія й рівновага. Ці якості мають повністю втілюватись у смакові властивості страв. Окрім цього, справжній сушист ніколи не обмежується традиційною рецептурою. Він обов’язково запропонує на вибір класичні варіанти та власні витвори мистецтва. Замовляйте японські страви, якщо:

  • меню передбачає понад 40 позицій суші та ролів;
  • вам пропонують спробувати традиційні, а також гарячі й солодкі роли;
  • є широкий вибір соусів до суші;
  • для зручності замовлення вже передбачені спеціальні сети з декількох різновидів страв;
  • є можливість замовлення кухні Wоk, локшини з різноманітними додатками, супів та салатів;
  • передбачена опція доставки їжі по місту та передмісті.

Суші та роли від професійного шеф-кухаря завжди відрізняються якістю та довершеністю смаку. Саме тому, спробувавши такі страви один раз, ви не будете розмінюватись на інший формат.

Next Post

У МОЗ розповіли про нове шкільне меню

На сайті Міністерства охорони здоров’я України опублікована документація (технологічні карти) для страв, що готуватимуть дітям у школах. Над наповненням матеріалів працював Євген Клопотенко з командою соціального проєкту з покращення культури харчування Cult Food. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я. Цю документацію Євген Клопотенко передав для того, аби […]