Як вигідно купити квартиру в новобудові? Важливі поради

Купівля квартири – це велика фінансова угода, що викликає чимало побоювань. Дуже часто потенційні покупці розмірковують, що вартість житла в новобудові для них занадто велика. Але не слід відмовлятися від комфортного життя: якщо маєте обмежений бюджет, цілком реально вигідно купити квартиру в новобудові.

Значно зекономити можна, якщо купувати житло на етапі будівництва. Роботи по зведенню ЖК Crystal Park Tower від девелопера «Ковальська» майже завершені, тож ніякого ризику у придбанні немає, а двокімнатна квартира на Шулявці обійдеться в цьому разі дешевше, ніж у вже зданих в експлуатацію будівлях. ЖК Crystal Park Tower – це ідеальне розташування (в парку ім. Пушкіна), розвинена інфраструктура, сучасний підземний паркінг та безпечний двір.

Коли найкраще купувати сучасну квартиру?

Весна та осінь – це той час, коли ринок нерухомості активізується. Прискорюється процес будівництва, наближається введення об’єктів в експлуатацію, попит зростає, а все це впливає на планомірне підвищення цін.

Влітку попит на житло в новобудовах зменшується, бо покупці відпочивають, проводять час на дачах, тож вони відкладають квартирне питання. Це призводить до того, що конкуренція зменшується.

Але треба зауважити, що швидкість купівлі залежить також і від рівня попиту на конкретний ЖК, тож якщо очікувати на ідеальний час, то вільну бажану квартиру можна і впустити.

Як вигідно купити квартиру в новобудові?

Щоб зробити вигідне придбання, дотримуйтесь рекомендацій:

  • звертайте увагу на раціональне планування;
  • порівнюйте вартість планування;
  • не нехтуйте акційними пропозиціями від девелопера.

На сучасному ринку нерухомості презентовані абсолютно різні за функціоналом та метражем квартири. Тож треба викреслити ті варіанти, що мають великі приміщення, що ви не будете використовувати, наприклад, коридори. Увагу треба звернути і на кімнати – вони повинні бути квадратними або прямокутними. Додатковим плюсом квартири буде наявність лоджії чи балкону, де можна влаштувати лаунж-простір, кабінет або мініспортзал.

Якщо ви бажаєте придбати оптимальний варіант за прийнятною ціною, то порівнюйте вартість планування, що вам сподобалось, в різних будинках, секціях та навіть поверхах. Вартість також може залежати від виду з вікон та місця розташування.

Використовуйте дисконти лояльності та сезонні знижки від будівельної компанії.

Next Post

Здається в оренду приміщення

Здається в оренду приміщення у м.Золочів по вул.Чорновола (колишня “Веселка”) на першому поверсі. Площа 20 кв. м. Тел. 0966626916. Поділіться цим у соцмережах: