Як вибрати недорогий, але якісний телевізор

Для багатьох покупців вартість відіграє головну роль під час вибору техніки. Особливо питання ціни має значення, коли ви плануєте купити телевізор б/у. Проте віддавати перевагу конкретному виробу тільки через цей параметр — не найкраще рішення. Аби придбати хороший телевізор за низькою ціною, слід ознайомитись з основними критеріями вибору. Ми склали чек-лист характеристик, на які слід звернути увагу, щоб обрати якісний та недорогий телевізор.

Чек-лист для вибору телевізора

Аби не помилитися з вибором, насамперед зважайте на базові параметри пристрою:

  • Роздільна здатність. Чим більший показник, тим вища вартість моделі. Золота середина — FullHD. Якщо прагнете отримати якісну картинку, слід вибирати телевізори з роздільною здатністю 4К чи 8К. Проте коли бюджет обмежений, а телевізор вам потрібний тільки для перегляду кабельного ТБ, на цьому параметрі можна заощадити.
  • Матриця. Розрізняють такі типи матриці: TN — найдешевша, яка має відповідну якість, TFT IPS — відрізняється широким кутом огляду, натуральними кольорами, VA — передача кольору досить бліда, але реалістична. Також існують матриці OLED та AMOLED з насиченою передачею кольорів.
  • Тип підсвічування. З урахуванням розміщення світлодіодів та їх розподілу розрізняють підсвічування Edge LED та Direct LED. Якщо якість важливіша за ціну, то оптимально купувати Direct LED. Коли в пріоритеті економія, слід вибирати варіант Edge LED.
  • Частота розгортки. Параметр позначає частоту оновлення зображення. Оптимальний варіант — 60 Гц. Цього достатньо для комфортного перегляду відеоконтенту. Якщо бюджет дозволяє, варто обрати модель з вищою частотою оновлення — зображення на такому пристрої буде більш плавним.
  • Порти та бездротові стандарти. Для комфортного користування телевізором потрібні роз’єми HDMI та USB. Стандарти Ethernet та Wi-Fi визначать, як телевізор буде під’єднаний до мережі: кабелем або через Wi-Fi-модуль. Порт Digital Optical Out підійде для підключення акустики.
  • Якість звуку. Середні акустичні можливості будь-якого сучасного телевізора є прийнятними для належного перегляду фільмів та телепередач.
  • Кути огляду. Необхідно вибирати моделі з великими кутами огляду, якщо монтаж пристрою здійснюється під нахилом або контент переглядатиме велика кількість людей. Оптимально дивитись телевізори з кутом огляду від 170°.

Сучасні телевізори з бюджетного сегмента здатні потішити користувачів усіма необхідними параметрами: якісним зображенням, приємним зовнішнім виглядом, опцією підключення до ноутбука, консолі та смартфону. Якщо ви хочете купити «розумний» телевізор, то за низьку ціну знайти функціональну модель буде складно. Чим більше опцій підтримує техніка, тим вищою буде її вартість.

Аби вибрати недорогий телевізор, слід взяти до уваги рекомендації експертів, власні очікування від девайсу та бюджет, який ви готові витратити. В комплексі всі ці параметри допоможуть вам зробити правильний вибір.

Next Post

Чемпіонат Італії 2022/2023 втрачає інтригу: огляд Серії А

Ще недавно італійська Серія А була зразком змагань з високим рівнем конкуренції. Після майже десятилітнього домінування Ювентуса вболівальники отримали два сезони з захопливою розв’язкою. На початку осені здавалося, що чемпіонат Італії 2022/2023 буде таким же непередбачуваним, але вже на екваторі змагань ситуація змінилася. Головний фаворит зміцнює позиції, а його конкуренти […]