Як вибрати квартиру в новобудові України

Рекомендацій для тих, хто купує житло величезна кількість. Придбання житла є доволі ризикованим, тому інвестору важливо не помилитися. Потрібно враховувати низку важливих чинників та прихованих нюансів. Команда нашого сайту зібрала кілька нетривіальних та небанальних порад щодо того, як вибрати житловий об’єкт та не втратити свої гроші.

Враховуйте розташування будинку та краєвид із вікна

Усі девелопери як один заявляють, що їх проект є готовим та будь-яка зелена зона поблизу точно залишиться. Але в реальності все зовсім інакше: забудовник продає краєвид довірливим інвесторам, а через 2-3 роки просто починає чергове будівництво поруч. Будьте впевнені, що будь-який доступний майданчик поруч із новобудовою може в майбутньому забудуватися. А чистий зелений ліс поблизу після здачі в експлуатацію тисячі квартир швидко перетвориться у свинарник.

Не довіряйте обіцянкам компанії щодо будівництва інфраструктури

Якщо девелопер розпинається, що побудує дитячий садок або школу, завжди потрібно сприймати ці слова скептично. Приблизно у 20% випадків забудовник міняє генеральний план без відома мешканців та просто будує автомобільну стоянку замість обіцяного. Це ж стосується й інших об’єктів, наприклад, басейну, сцени для виступів, фонтана та ін.

Перевіряйте якість чорнового оздоблення або ремонту під ключ

Житло з виконаним оздобленням може приховувати численні огріхи будівництва. Такі варіанти навіть у столиці коштують дуже дешево. Інвестору доводиться розплачуватися за економію нерівними стінами, холодними ванними кімнатами та малою висотою стель. При заявленій висоті 2,7 метра цілком ймовірна ситуація, коли після ремонту залишається 2,6 метра та навіть менше. Ремонт під ключ передбачає дешеву сантехніку та двері. Через 3-5 років доведеться оновлювати частину ремонту.

Оцінюйте середню вартість квадратного метра

Щорічно Міністерство регіонального розвитку та будівництва України публікує відомості щодо собівартості квадрата в новобудові. Якщо інвесторам пропонують квартири з невеликою націнкою або навіть дешевше, ніж собівартість, то варто замислитись. Можливо, під цим ховаються якісь шахрайські схеми, відсутність документів на землю або об’єкт, проблеми у власників компанії із законом. Ціль – швидше отримати гроші від людей та зупинити будівництво.

Враховуйте кількість викуплених квартир на поверсі

Якщо квартири в новобудові викупаються дуже повільно, треба подумати щодо доцільності покупки. Якщо сусіди заїжджають у новобудову не одночасно, тоді не варто чекати особливого комфорту. Частина квартир буде пустувати, сам будинок буде менше нагріватися та тримати тепло, виростуть рахунки за комунальні послуги. Через 1-2 роки в новобудові почнуть масово робити ремонт, тому на майданчику буде галасливо та брудно.

Новобудови України залишаються популярними попри економічну нестабільність. Житлові квадратні метри поступово ростуть у ціні, тому інвестори все частіше вкладають гроші, щоб зберегти їх від інфляції. Під час покупки житла віддавайте перевагу невеликим девелоперам. Велика кількість споруджуваних об’єктів може побічно свідчити про фінансові проблеми. В історії нашої країни вже кілька разів траплялися скандали з іменитими девелоперами. Краще вибрати компанію, яка має однакову кількість побудованих та будинків, які тільки зводять.

Next Post

Викрили підозрюваного у вбивстві львів’янки, розчленоване тіло якої було виявлене у парку (відео)

Оперативники викрили зловмисника, підозрюваного у вбивстві львів’янки, розчленоване тіло якої було виявлене у парку. Про це інформують у поліції Львівської області. Як встановили поліцейські, затриманий, 67-річний львів’янин, під час конфлікту побив свою гостю, спричинивши тілесні ушкодження, від яких вона померла. Після цього він розчленував тіло, частинами виніс фрагменти у сумці […]