Як внутрішньо переміщеним громадянам отримати е-рецепт на рецептурні ліки

Українці, які тимчасово виїхали у безпечні регіони країни та втратили звʼязок зі своїм сімейним лікарем, мають можливість отримати електронний рецепт на ліки.

Як повідомляє Львівська ОВА, для цього потрібно зареєструватись в електронній системі охорони здоровʼя (ЕСОЗ). Реєстрацію здійснює будь який лікар. Необхідні для цього документи:

  • документ, що посвідчує особу (це може бути внутрішній паспорт, посвідка тощо);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), якщо такий було присвоєно, або документ про відмову від його присвоєння;
  • для реєстрації дитини – свідоцтво про народження та документи, що посвідчують особу законного представника (батька чи матері).

Після цього лікар може сформувати електронний рецепт на ліки чи електронне направлення.

Водночас, є лікарі-спеціалісти, на прийом до яких не потрібне направлення від сімейного лікаря. Наприклад, гінеколог, стоматолог, психіатр, нарколог, фтизіатр або ж лікар, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.

Next Post

Оперативна інформація станом на 18.00 10.05.2023 щодо російського вторгнення

Оперативна інформація станом на 18.00 10.05.2023 щодо російського вторгнення за даними Генштабу ЗСУ: “Слава Україні! Триває чотириста сорок перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни.Протягом цієї доби противник завдав 1 ракетного удару ракетою С-300 по цивільній інфраструктурі Костянтинівки на Донеччині. Крім того, завдав 35 авіаційних ударів та […]