Як відзвітувати про пільги за І квартал 2016 року

Золочівська ОДПІ повідомляє, що ДФС України затвердила Довідник пільг, наданих чинним законодавством по сплаті податків, зборів, інших обов`язкових платежів, станом на 01.04.2016 року, а саме:
– Довідник №78/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету;
– Довідник №78/2 інших податкових пільг.

При заповненні Звіту про суми податкових пільг за I квартал 2016 року слід користуватися зазначеними довідниками.

Нагадуємо, що порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затверджений постановою Кабміну України від 27.12.2010 №1233 (далі – Порядок №1233).
Порядок є обов’язковим для виконання суб’єктами господарювання, які відповідно до Податкового кодексу України не сплачують податки та збори до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг.
Пунктом 3 Порядку №1233 визначено, що звіт про суми податкових пільг подається суб’єктом господарювання за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб’єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.

ГДІ з питань організації роботи

Залишити відповідь

Next Post

Затверджено нову звітність для виробників і продавців спирту, алкоголю та тютюну

Золочівська ОДПІ повідомляє, що наказом Мінфіну України від 11.02.2016 N 49 затверджено новий пакет звітності щодо виробництва й обігу спирту етилового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та і порядок їх заповнення. Наказом передбачено окремі звіти про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у оптовій та в роздрібній мережах, зокрема: – […]