Як відпочили діти у таборі “Дзвіночок” Великовільшаницькій школі

 Літо – пора відпочинку! Літо, літо, літечко – золота пора, про це знає уся дітвора. А побувати у таборі, добре відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літні канікули» написати про яскраві та незабутні враження відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини.

Щороку,  адміністрація Великовільшаницької ЗОШ, приділяє велику увагу питанню відпочинку та оздоровлення дітей. Цього року було  організовано роботу пришкільного табору «Дзвіночок», який щиро зустрів  школярів. Перевага пришкільного табору  –  це відсутність уроків, домашніх завдань, щоденників. У таборі особлива увага приділялася виховній роботі з дітьми під час відпочинку та оздоровлення, направленій на розвиток духовності, національної свідомості, відродження традицій, звичаїв, залучення дітей до заняття спортом та пропаганди здорового способу життя.  Перед дітьми відкрився  світ цікавих ігор, конкурсів, майстер – класів, змагань, зокрема:  «Коса – дівоча краса », конкурс повстанської пісні, майстер – клас фігурного водіння велосипеда, інсценізація казки «Коза – Дереза» (з урахуванням конвенції ООН про права дитини), конкурс малюнка «Я малюю світ», спортивні змагання « Ми учасники Євро- 2012», майстер – клас із туристського побуту, конкурс «Екологічна мода – 2012», випуск стіннівки «Наш табір».

Аналізуючи роботу нашого табору, можна сказати, що ми працювали у  краєзнавчо –туристичному напрямку. Під час роботи табору «Дзвіночок» діти побували у Нагуєвичах – батьківщині І.Франка, відвідали музей писанки у Коломиї, побували в музеї  ляльки Ольги Гуляк  у с. Шпиколоси та в Унівській лаврі. Цікавою і пізнавальною була екскурсія на пекарню «Джерело» ПП  О.Шайди, де діти смакували запашними булочками. Табірна зміна  відвідала  історичні пам’ятки «Золочівський замок», «Свіржський замок», подорожувала Карпатами. Незабутні враження залишилися у дітей після відвідин Меденицького зоопарку “Лімпопо” – найбільшого
зоопарку у Львівській області.

Діти  нашого табору прийняли Перше причастя, були учасниками релігійних богослужінь з нагоди  храмового свята.

Так минали цікаві літні дні у таборі « Дзвіночок».

Діти  відпочили, оздоровилися, отримали  масу задоволення та вражень, познайомилися з новими друзями та цікавими людьми.

Табір, до побачення! До зустрічі наступного літа!

Діти  –  наше майбутнє! Тож докладемо зусиль, щоб виростити їх здоровими, сильними, талановитими та щасливими.

Президент табору   Юрдига Соломія

Вихователь  Гапкевич Н.С.

Начальник табору  Башлядинська О.Р.

Читайте також:

Про табір «Відпочинок з Богом» при Ремезівцівському НВК

Закриття пришкільного табору “Веселка” у Золочівській СШ № 1

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбулися заходи по вшануванню пам'яті жертв війни

22 червня 2012 року на Золочівщині відбулися заходи по вшануванню пам’яті жертв війни в Україні. На будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території району приспущено Державні Прапори України з чорними стрічками. О 10.00 год. в холі райдержадміністрації голова Золочівської райдержадміністрації, заступники голови, державні службовці […]