Як відобразити в звіті по ЄСВ поновленого за рішенням суду працівника?

Після отримання судового рішення про поновлення працівника на колишній посаді роботодавець зобов`язаний, звісно ж, його негайно виконати. А бухгалтер, відповідно, повинен це вірно відобразити в звіті по ЄСВ.
Насамперед, необхідно сформувати таблицю 5 зі статусом «скасовуюча» за той місяць, в якому було відображено дату звільнення працівника, оскільки факт такого звільнення був визнаний судом незаконним.
Також, потрібно відобразити факт поновлення і в таблиці 6, із зазначенням коду категорії застрахованої особи; місяця та року, за який нараховано середній заробіток за період вимушеного прогулу; кількість календарних днів перебування у трудових відносинах з роботодавцем; суми середнього заробітку за період вимушеного прогулу (якщо за поточний звітний місяць було нараховано і заробітну плату за відпрацьований час і середній заробіток за вимушений прогул, то потрібно відображати загальною сумою і одним рядком); суму середнього заробітку в межах максимальної величини бази нарахування ЄСВ, що діяла в періоді, за який здійснюється нарахування виплат (максимальна база нарахування ЄСВ буде застосовуватись до суми середнього заробітку окремо за кожен місяць); суму ЄСВ, нарахованого на середній заробіток (застосовується та ставка ЄСВ, яка діє на момент нарахування середнього заробітку), а всі інші графи заповнюються в звичайному порядку.

За додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об`єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12;
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Сектор ведення електронних реєстрів та
підтримки інформаційно – аналітичних систем

Залишити відповідь

Next Post

Одиноку бабусю перевезли у стаціонарне відділення Золочівського районного територіального центру соціального обслуговування

4 жовтня 2016 року представники соціальної сфери відвідали одиноку 87-річну бабусю у селі Тростянець, котра як повідомляли раніше у Вільному мікрофоні, у важких життєвих обставинах. Бабуся їхати у стаціонарне відділення не хотіла, сварилася. Залишати у таких умовах бабусю було не мислимо, помалу її одягнули та цього ж дня перевезли у […]