Як відобразити в звіті по ЄСВ декретну відпустку?

Якщо у звітному періоді в особи розпочалась або закінчилась відпустка по вагітності та пологах, то насамперед такі зміни необхідно відобразити в Таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб» Додатку 4 звіту по ЄСВ. Відомості про таких працівників у даній Таблиці прописують із кодом категорії особи 5. Якщо в звітному періоді страхувальником помилково не відображено початок або кінець відпустки по вагітності та пологах, то в такому випадку, разом зі звітом за поточний звітний період він подає «додаткову» Таблицю 5 звіту за попередній період, де відображає дані на цю застраховану особу.
Крім того, по особі, яка «пішла в декрет», обов`язково в Таблиці 6 звіту по ЄСВ відображають період перебування особи у відпустці по вагітності та пологах окремо за кожен місяць, що припадає на дні зазначеної відпустки, шляхом заповнення реквізиту «Кількість календарних днів перебування у трудових відносинах протягом звітного місяця».

За додатковою інформацією звертайтесь в Золочівське об’єднане управління Пенсійного фонду України за адресами:
м. Золочів вул. Валова,4 або за телефоном 4-31-12;
м. Перемишляни вул. Галицька, 79 або за телефоном 2-14-72.

Сектор ведення електронних реєстрів та
підтримки інформаційно – аналітичних систем

Залишити відповідь

Next Post

Золочівський район: дороги, ями, гроші та ремонти

20 вересня 2016 року відбулася сесія Золочівської районної ради, на якій було зачитано звіт профільної комісії “Про обстеження якості ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування на території Золочівського району”. Зокрема, виступив Голова комісії Василь Ляшовський. Також про дороги говорив голова Золочівської РДА Володимир Недзельський. Під час обстеження доріг […]