ЯК ВБЕРЕГТИ СВІЙ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН ВІД КРАДІЖКИ

Крадіжки особистих речей є одним із найпоширеніших видів злочинів. Щодня ми знаходимося в місцях масового скупчення людей: їздимо громадським транспортом, буваємо на ринках, торгових центрах, стоїмо в чергах. Застрахуватися від кишенькового злодія неможливо, проте бути обачним й обережним зможе кожен. Одним із найбільш популярних об’єктів викрадення є мобільний телефон. Про це повідомляє Золочівський відділ поліції. 

“Спостерігається тенденція викрадення не дорогих, а найбільш «ходових» і фінансово доступних кожному марок мобільних телефонів. Людину, яка розмовляє по телефону, зустрічаємо постійно. Цей засіб спілкування став невід’ємним атрибутом нашого життя. Тому правоохоронці Золочівського відділу поліції радять як вберегти свій мобільний телефон від крадіжки:
Не демонструйте свій суперновий і багатофункціональний телефон. Уникайте такої показовості в місцях скупчення людей. Не залишайте його без нагляду, не давайте стороннім людям подзвонити з нього, бо саме так найчастіше й здійснюється крадіжка. Але в разі втрати телефону ви повинні діяти наступним чином:
1. написати заяву в найближчому відділі поліції, вказавши заводський номер IMEI, який складається з 14 цифр.
2. зателефонувати вашому оператору і заблокувати SIM-картку, щоб неможливо було здійснювати дзвінки.
Обачність – запорука збереження цілісності й неушкодженості вашого майна.” – йдеться у  повідомленні Золочівського ВП.

 

Залишити відповідь

Next Post

Гурт Bugs & Bunny презентував кліп, який знімали у Золочеві

Кліп на пісню “Музика в плеєрі” гурту Bugs & Bunny, зйомки якого проходили у  Золочеві, презентували у Тернополі. “Ми презентували кліп “Музика в плеєрі” у Тернополі. Тепер на черзі Youtube та соц мережі. Очікуйте сьогодні з 10.00 уже на наших сторінках” – написала у Фейсбук вокалістка Мар’яна Гордій. Вітаємо молодих […]