Як у Золочівському районі проводять тестування на коронавірус (відео)

У Золочівському районі розпочали масове тестування на коронавірус.

Як повідомив голова Золочівської РДА Василь Маркевич, було розроблено маршрути. Раніше створено 2 мобільні групи. У складі групи є сімейний лікар, медична сестра та водій.

Вже провели експрес-тестування за визначеними маршрутами на території: Сновицької, Бібщанської сільських рад та Поморянської селищної ради.

Важливо було дізнатися, чи мають медики усі необхідні засоби захисту аби вберегтися від можливого зараження від потенційно хворих людей.

Кореспонденти “Золочів.нет” мали нагоду побачити та відзняти для наших глядачів сам процес тестування.

Ми поцікавилися, скільки осіб є зареєстровано на території району, котрі вернулися із країн поширення коронавірусу, а також за який термін часу планують провести тестування у районі.

Дізнавалися, скільки тестів отримав район і чи достатня їх кількість.

Як повідомляють у Золочівській центральній районній лікарні, вже зроблено 32 тестування. Всі показали негативний результат.

Детальніше дивіться у відео.

Next Post

Засоби та заходи для недопущення інфікування COVID - 19

COVID – 19 – це високо патогенна вірусна інфекція, яка швидко розповсюджується і може призвести до летального випадку. Захворювання може протікати, як із симптомами (гарячка, сухий кашель, задишка), так і безсимптомно, тому основним захистом є профілактична дезінфекція в домашніх умовах та правила особистої гігієни із використанням антисептичних засобів (неосептин, мікрасепт, […]
коронавірус