Як у Золочівcькому районі відзначать День Конституції України

28 червня – День Конституції України. З нагоди свята о 15.00 год. в приміщенні районного Золочівcького Народного дому відбудеться урочиста академія та святковий концерт і покладання квітів.

28 червня у м. Золочеві на площі Незалежності відбудуться молодіжні заходи. Розпочнуться о 12.00 год. Поетичний захід з читанням віршів М. Шашкевича дітьми, приуроченого до 180-річчя виходу у світ першого західноукраїнського альманаху «Русалка Дністровая», підготовленого діячами літературного гуртка «Руська трійця» (1837р.).

Продовжаться молодіжні заходи акцією «Патріотичне місто». Метою акції є прикрашання вітрин вулиці М. Шашкевича елементами патріотичної символіки (жовто-сині стрічки та кульки).

Після цього буде проведено акцію «Усміхнись» (вітання золочів’ян смайликами та солодощами). Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Івана Андрусишина

ГО “Баскетбольний Клуб Золочів” вітає Івана Андрусишина із Днем народження. Нехай все твоє життя буде щасливим, Радісним і дуже-дуже легким, Довгим, як сонячний промінь, Красивим і, як дитинство, завжди золотим. Нехай чекають тебе милі, добрі і теплі слова. Серце твоє хай ніколи не плаче, А голова крутиться від щастя любові […]