Як у Золочеві пройшов фестиваль “Зустрічай літо” (відео)

festФестивального дійства такого масштабу у Золочеві ще не було. Якісна музика, потужний звук, талановиті виконавці, запальний глядач, чудова, сонячна погода – все це дало можливість провести 8 червня перший фестиваль “Зустрічай літо” на найвищому рівні.
Відкривала фестиваль наша землячка, талановита співачка Ірина Лукаш із своїм колективом. Продовжили свято молоді і не менш талановиті виконавці із гурту з сонячною назвою –“Дзвони сонця”. Своїми каверами та новими піснями розважали публіку гурт “Los Colorados”, які до того ж, як виявилося, чудово співають пісні з мультфільмів. Неймовірний сплеск позитивних емоцій подарували усім енергійні, красиві, щирі жінки із гурту “Лісапетний батальйон”. Їх дотепні жарти та веселі пісні “поставили фестиваль із ніг на голову”.
На фестивалі провели патріотичний флешмоб із синьо-жовтими кульками. Учасники фестивалю випустили в небо кульки під вислів “Єдина Україна”.
Відбувся розіграш телевізора, який було анонсовано напередодні фестивалю. Телевізор із діагоналлю 32 дюйми дістався дівчині Олі із села Ремезівці.
Чарівна і водночас дещо таємнича LAMA запалила серця усіх глядачів своєю музикою та щирими почуттями.
Хвилиною мовчання вшанували тих, що загинули на Майдані і українських військових, що померли захищаючи рідну землю на сході, які увійшли в ряди Небесної сотні.
Кульмінаційним був виступ гурту Rock-H та Олесі Киричук. Виступ кожного з них додав ще більше українських барвів до сучасної рок-музики.
Окрім цього золочів’яни передали “привіт” Путіну, виконавши вже всім відому пісеньку футбольних фанів “Путін х*ло”.
Завершилося фестивальне дійство дискотекою. Один з найвідоміших львівських ді-джеїв нової хвилі, резидент нічного клубу «Picasso» і частий гість на львівських вечірках DJ Shock розважав молодь своїми треками.
Ну і звичайно весь час із гостями фестивалю був найкрутіший ведучий М’яч Дредбол, який розігрівав публіку.


Залишити відповідь

Next Post

Ірина Сех подала заяву про звільнення з посади голови ЛОДА

10 червня голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех написала і скерувала Президентові України заяву про складення повноважень голови ОДА. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.  У заяві Ірина Сех просить у зв’язку із закінченням повноважень виконувача обов’язків Президента України та вступом на посаду нового Президента України, відповідно до частини 2 статті 8 […]