Як у Золочеві День Незалежності святкували (відео)

24 серпня Україна святкувала 22-гу річницю Незалежності – день, в який народилась та Україна, в якій ми живемо сьогодні. Святкові заходи відбулися у всіх куточках нашої неньки України. 
Адже, Незалежність України відтворює загальнодержавну ідею і духовне оновлення, сприяє подальшому утвердженню патріотизму, надихає на добрі справи задля розбудови нашої України як демократичної, правової, економічно міцної, соціальної, знаної та впливової серед світової спільноти держави.

У Золочеві свято розпочалося із Богослужінь в храмах міст та сіл району. Опісля цього у центрі міста, біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу, відбулося урочисте відкриття свята. На головній сцені міста виступали аматорські колективи із усієї Золочівщини, фольк-гурт  «Львівські музики» під керівництвом Івана Мазура,  гурт  «Аурум».

Цього ж дня  дівчата змагалися у кого краща та довша коса на конкурсі “А коса у дівчини-райдуга”.

Ну і звичайно була дискотека для молоді.


Залишити відповідь

Next Post

Дискотека з нагоди Дня Незалежності у Золочеві (відео)

Яке свято без молодіжної дискотеки? Інформаційний портал “Золочів.нет” пропонує переглянути, як молодь Золочева забавлялася на дискотеці з нагоди Дня незалежності України. Поділіться цим у соцмережах: