Як швидко та зручно знайти роботу у Львові 

робота у Львові

На вимушеній самоізоляції та без прибутку опинилися жителі Львова, чиї підприємства були зачинені або перейшли на дистанційний режим через загрозу поширення епідемії коронавірусу. Деякі були змушені піти у відпустку за свій рахунок.

За період пандемії у Львові було офіційно зареєстровано майже в 2,5 рази більше безробітних, ніж за такий же термін минулого року. За даними Львівського обласного центру зайнятості, більше половини тимчасово непрацюючих жителів Львова складають жінки, близько третини — молодь віком до 35 років.

Варіанти пошуку

 1. Працівники Львівського обласного центру зайнятості запропонують вакансій від місцевих роботодавців людям, які тимчасово залишилися без роботи у Львові, відповідно до спеціальності та враховуючи навички безробітного.
 2. Місто Лева завжди славилося найцікавішими закладами громадського харчування. Зараз, в умовах пандемії, коли більша кількість ресторанів, піцерій, суші та ін. практикують доставку їжі , особливо популярною стала робота кур’єра. Перевага віддається кандидатам з власним скутером, мотоциклом або авто.
 3. Навіть у період епідемії коронавірусу люди будуть купувати продукти, тому в продуктових магазинах завжди шукатимуть продавців та касирів.
 4. В Інтернет-магазинах та великих компаніях, що пропонують товари та послуги, часто потрібні оператори кол-центру.
 5. Багато людей зараз уникають громадського транспорту та надають перевагу таксі. Якщо у вас є своє авто, ви можете влаштуватися таксистом у Львові.

Альтернативи

Існує безліч альтернативних способів, як можна знайти роботу у Львові.

Агенції

Кадрові (рекрутингові) агенції в першу чергу представляють інтереси роботодавців. Шанси невеликі, але для безробітних їх послуги безкоштовні.

Агенції по працевлаштуванню пропонують платні послуги, за які претендент на роботу має заплатити: складання професійного резюме, консультації психолога та ін.

HR-сайти

Платні або безкоштовні сайти пошуку роботи містять вакансії для претендентів та резюме для роботодавців.

Соцмережі

Групи по пошуку роботи в соціальних мережах є в кожному місті, в тому числі у Львові (“Робота у Львові”, “Робота Львів”).

Друзі

Ваші друзі та знайомі, які вже десь працевлаштовані, напевно постараються знайти вам роботу у Львові.

Дошки оголошень

Дошки оголошень, у теперішній час віртуальні, допоможуть зробити так, щоб не тільки ви шукали роботу, але і роботодавці шукали вас. Найзручніше усього користуватися безкоштовними дошками оголошень.

OBYAVA.ua

Найбільша та найпопулярніша дошка оголошень з тематичним розділом “робота у Львові” — OBYAVA.ua. Вона містить 2,7 млн оголошень. Ви розміщуєте резюме та отримуєте можливість отримувати нові вакансії на месенджери або електронну пошту. Переглядати вакансії можна за допомогою фільтра по сфері діяльності та по зарплаті.

Найбільш затребувані вакансії у Львові

Розглянемо найбільш затребувані на сьогодні професії у Львові та середній рівень зарплат (тисяч гривень):

 • таксисти — від 15 до 40 тис. грн.;
 • кур’єри — від 11 до 25 тис. грн (з вашим авто);
 • кваліфіковані робітники: швачки — 7,3 тис. грн, слюсарі — 6,5 тис. грн , монтери — 8,8 тис. грн, електромонтери — 8,3-12,5 тис. грн;
 • робітники з обслуговування та експлуатації устаткування або машин: водії авто — 7,6 тис. грн, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній — 10,6 тис. грн, водії трамвая — 15,1 тис. грн, оператори лінії харчової продукції —11,7 тис. грн, водії тролейбуса — 15,0 тис. грн;
 • продавці продовольчих та непродовольчих товарів — 4,9-5,2 тис. грн;
 • некваліфіковані працівники: двірник — 5,0 тис. грн, підсобний робітник — 5,4 тис. грн, прибиральник — 5,1 тис. грн;
 • бухгалтер —7,1 тис. грн.
Next Post

На Львівщині провели в останню дорогу курсанта Віталія Вільхового

30 вересня на Львівщині провели в останню дорогу курсанта Віталія Вільхового. “В останню путь сьогодні на Львівщині провели курсанта Віталія Вільхового. Йому було 20 років, стати пілотом Віталій мріяв з дитинства. Його політ перервався 25 вересня у катастрофі АН-26 під Чугуєвом. Попрощатися з ним прийшли рідні, друзі, військові і прості […]