Як швидко позбутися грибка на стопах?

Мікоз стопи — грибкове ураження, яке розповсюджується на шкіру та нігтьові пластини стопи. Шкіра запалюється та лущиться, при ігноруванні патогенного процесу він розростається та з’являються виразки.  Необхідно швидко відреагувати на захворювання та звернутись до лікаря для призначення комплексного терапевтичного плану.

Особливості лікування грибка стопи

Щоб позбутись від мікозу застосовують наступні засоби:

  1. Зволожувальні креми, які наносять місцево для боротьби з сухістю шкіри.
  2. Протигрибкові препарати, які пригнічують розмноження грибка, зокрема Флуконазол.
  3. Стероїдні засоби для зменшення запалення та подразнення.

За призначенням лікаря можуть використовуватись як пероральні засоби, так і креми, які наносять безпосередньо на уражену ділянку шкіри. Залежно від стадії виявлення мікозу на лікування уходить від двох тижнів до декількох місяців. Раннє звернення за допомогою та початок терапії дозволить уникнути небезпечних реакцій, в тому числі запалення лімфатичних судин. Лікування грибка потребує особливого догляду за ураженою шкірою. Хворому необхідно користуватись окремим рушником та ретельно протирати ноги після купання, щоб уникнути розповсюдження хвороби на інших людей. Слід носити шкарпетки з бавовни та змінювати їх кожного дня, надавати перевагу вентильованому взуттю з натуральних матеріалів.

Профілактика розвитку грибка

Якщо грибок вже розвивається, то потрібно його лікувати, але можна уникнути зайвих складнощів. Для цього слід дотримуватись профілактичних рекомендацій:

  1. Не ходити босоніж у басейнах, роздягальнях, банях, душових та інших місцях громадського користування.
  2. Ретельно мити ноги з милом.
  3. Носити шкарпетки з натуральної тканини, які сприяють доброму відведенню вологи.
  4. Регулярно підстригати нігті та тримати стопи в чистоті.
  5. Відмовитись від взуття з гуми та силікону.

Взуття, шкарпетки, рушники, постільну білизну та інші речі, які безпосередньо контактують зі стопами, слід регулярно прати в гарячій воді. Взуття при тривалому носінні обробляється спеціальними засобами для дезінфекції. В такому випадку можливі грибкові мікроорганізми будуть нейтралізовані та не зможуть розмножуватись, завдаючи шкоди шкірі. Грибок (мікоз) стопи — делікатна проблема, якої не слід соромитись та ігнорувати її. Народні методи лікування не завжди даватимуть результат. Лише лікар зможе призначити ефективні медикаментозні засоби, які сприятимуть пригніченню патогенних мікроорганізмів та відновленню шкірного покриву. Їх можна купити за привабливими цінами в мережі аптек АНЦ від перевірених виробників.

Next Post

Вітання для Дзіндзьори Софії Степанівни

Колектив Полянського ЗЗСО І-ІІІ ст. вітає свою працівницю Дзіндзьору Софію Степанівну з ювілеєм.Прийшла до Вас ця датаВ калиновім намисті, щедрих літ,Тож наші щирі привітанняУ Ваше свято Ви прийміть:Хай щастя Вам рікою ллється,Добро у хаті хай ведеться.Веселими будьте завжди,Здоров’я міцного з роси й води!Радійте життям, не знаючи бід,На многая, многая, многая […]
Вітання