Як роздавалися землі золочівським чиновникам Сасівською сільрадою і не лише (відео)

В студію “Золочів.нет” завітала керівник громадського об’єднання “Сасівський пайовик” Марія Гальчик. Пані Марія розповіла нашим глядачам, яким чином Сасівською сільською радою роздавалися землі золочівським чиновникам, і не лише.

“Я не можу зрозуміти, як всі чиновники району могли отримати … стільки землі, якщо генерального плану забудови села у нас немає і жителям місцевим, коли звертаються – відмова… Учасникам АТО зараз дають землі в найгірших участках.”, – розповіла Марія Гальчик.

Зокрема Марія Гальчик заявила про те, що головою Сасівської сільської ради минулого скликання Михайлом Гетьманчиком було роздано землі  громадянам, серед яких є відомі чиновники.

Цікавим є те, що було надано земельні ділянки у с. Грабово, Золочівського району (Львівська область) на території так званого Плісниська, що є заповідною територією. Ще у 1965 році ці землі були виведені з земельного обігу, тобто вони не мають розорюватися, а відведені під сінокіс. Цю інформацію нам повідомив директор Інституту археології Львівського національного університету ім. Івана Франка – Михайло Филипчук, який влітку на Плісниську разом із студентами проводив археологічні розкопки.

“На місці слов’янського поселення, без погодження, більша частина його зруйнована ставком, ну нинішніми будемо казати так керівництвом та олігархами, але це все слабкість нашої держави в плані охорони культурної спадщини”, – зазначив Михайло Филипчук.

У відео наведено багато фактів, і відповідь на питання, чи законно було надано ці землі, мали б дати правоохоронні органи.

Детальніше, хто отримав ласий шматок землі дивіться у відео:

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Івана Рапового

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” вітає героя Майдану, волонтера Івана Рапового із Днем народження. Посмішок щасливих, Букетів красивих, Слів добрих, прекрасних, Очей радісних, ясних, Веселого сміху, Здоров’я, успіху, Великого везіння У всьому! З Днем Народження! Поділіться цим у соцмережах: