Як роблять Золочівське морозиво ТМ “Златка” (відео)

Що може бути найсмачніше у жарку літню погоду? Лише морозиво! Його солодкий та холодний смак рятує улітку від спеки як дітей, так і дорослих. Ми вирішили показати, як виготовляють морозиво на виробництві ТМ«Златка».

Фабрика із виробництва морозива в місті Золочеві, що на Львівщині, розпочала свою діяльність в 1994 році. З кожним роком виробництво збільшувало свої потужності та асортимент морозива,орієнтуючись на потреби та побажання покупців.  Торгова марка «Златка» випускає 9 видів ескімо в різноманітних глазурях, 11 видів морозива у вафельних стаканчиках, 5 видів сімейного у відерцях (0,5 кг), вагового морозива (1 кг) – 2 види; 4 види морозива у цукровому вафельному ріжку, 2 види у пластиковому стаканчику,1 вид багатошарового рулету, а також великий асортимент морозива у ванночках з різноманітними фруктовими наповнювачами для кафе та ресторанів.

Ось так, нам, споживачам, дарують солодкі прохолодні плоди своєї праці, за що ми їм, особливо у спекотні літні дні, сердечно вдячні.

Виробництво та продаж морозива:

Львівська обл., м. Золочів, вул. Лесі Українки, 16
тел.: (03265) 7 10 26;   7 10 25

http://zlatka.in.ua

Залишити відповідь

Next Post

Продовжують випалювати суху траву

Люди продовжують спалювати суху траву. Так, до прикладу, 27 липня пожежа виникла в с. Новосілки Золочівського району. Вогонь знищив суху траву на площі 1 га.  Наступного дня горіння трави зафіксовано у м. Золочів. Внаслідок пожежі знищено суху траву окремими осередками на площі 50 кв.м та стерню фермерського господарства на площі […]