Як ремонтують дорогу на відрізку Ожидів-Білий Камінь

Як ми повідомляли раніше, проводять ремонт дороги Гутисько-Тур’янське-Почапи. Зокрема, ремонт на цій автодорозі здійснюється у Золочівському районі на ділянці від кордону з Буським районом до Білої Гори та об’їзд села Білий Камінь.

“Ми виконуємо роботи на відрізку Ожидів-Білий Камінь. На сьогоднішній день ведуться завершувальні роботи на куску, на відрізку 635 метрів протяжністю. Тут ми влаштовували вирівнюючий шар ЩПСу товщиною 30 см і зверху зараз кладемо асфальтобетон товщиною 6 см. Роботи ведуться досить в такому хорошому темпі. Ми зробили 1,5 км об’їзної Білого Каменя і зараз тут зробили два куски теж протяжністю близько 2 км. ” – розповів головний інженер компанії “ДРОГ-БУД УКРАЇНА” Віктор Багрій.

“Ремонт цієї дороги Гутисько-Тур’янське-Почапи відбувався в два етапи. Перший етап – це було виділено 2 млн. грн з обласного бюджету і тепер от завершується вже другий етап на який виділено близько 10 млн. грн. Фактично можна сказати, що це є за сприяння як Народного депутата Тараса Батенка, так і голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.” – повідомив депутат Золочівської районної ради Василь Ляшовський.

Більше дивіться у відео.