Як ремонтують дорогу на відрізку Ожидів-Білий Камінь

Як ми повідомляли раніше, проводять ремонт дороги Гутисько-Тур’янське-Почапи. Зокрема, ремонт на цій автодорозі здійснюється у Золочівському районі на ділянці від кордону з Буським районом до Білої Гори та об’їзд села Білий Камінь.

“Ми виконуємо роботи на відрізку Ожидів-Білий Камінь. На сьогоднішній день ведуться завершувальні роботи на куску, на відрізку 635 метрів протяжністю. Тут ми влаштовували вирівнюючий шар ЩПСу товщиною 30 см і зверху зараз кладемо асфальтобетон товщиною 6 см. Роботи ведуться досить в такому хорошому темпі. Ми зробили 1,5 км об’їзної Білого Каменя і зараз тут зробили два куски теж протяжністю близько 2 км. ” – розповів головний інженер компанії “ДРОГ-БУД УКРАЇНА” Віктор Багрій.

“Ремонт цієї дороги Гутисько-Тур’янське-Почапи відбувався в два етапи. Перший етап – це було виділено 2 млн. грн з обласного бюджету і тепер от завершується вже другий етап на який виділено близько 10 млн. грн. Фактично можна сказати, що це є за сприяння як Народного депутата Тараса Батенка, так і голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.” – повідомив депутат Золочівської районної ради Василь Ляшовський.

Більше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Максимчук Надії Дмитрівни

Святкує свій день народження Максимчук Надія Дмитрівна. Кохану дружину, дорогу маму, тещу, бабусю, сваху вітають чоловік Віталій, дочка Ліля, син Сергій, зять Андрій, невістка Оксана, внук Артур, внучки Діана і Марія, сваха Людмила. Нехай сяють очі з ніжністю, А серце розквітне радістю, Хай доля красива, як соняшник, Дарує Вам щастя […]