Як проводять ремонт дороги Золочів – Ясенів та які ділянки відремонтують (відео)

Як проводять ремонт дороги Золочів –Ясенів
Фото: zolochiv.net

Розпочато ремонт дороги загального користування  Золочів – Ясенів (Золочів-Броди).

З 01 по 05 квітня 2020 року через ремонт дороги буде перекрито рух на ділянці Золочів – Грабово. Організовано об’їзні маршрути, встановлено відповідні знаки та вказівники.

У голови Золочівської РДА Василя Маркевича “Золочів.нет” дізнавалися, які саме ділянки дороги буде зроблено та скільки коштує ремонт.

“Як ви знаєте, розпочато роботи на ділянці Золочів – Грабово, дороги Золочів – Ясенів. Планується провести двошарове покриття, повністю, і здати ділянки 5,5 км. Умовно, це буде від населеного пункту міста Золочів до розташування, як всі знають “Азимутів”. Це буде двошарове покриття. Від цієї точки, до майже межі Золочівського району буде проведено ремонт дороги і покладено одношарове покриття цього року, до населеного пункту Грабово”, – розповів Василь Маркевич.

Роботи виконуються підрядною організацією ТзОВ «Онур Констукціон Інтернешнл» коштом державного дорожнього фонду. На ці роботи передбачено 50 мільйонів гривень.

Next Post

Звірське вбивство двох неповнолітніх із Золочева: фігурантам обрано запобіжні заходи

Обрано запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві неповнолітніх хлопця та дівчини із Золочева. Про це інформує Прокуратура Львівської області. Дослівно у повідомленні Пресслужби Прокуратури Львівської області: “У четвер, 2 квітня, двом підозрюваним в збуті наркотиків на Золочівщині та умисному вбивстві двох неповнолітніх, Галицький районний суд м.Львова, за клопотанням прокурора, обрав запобіжні […]