Як проведено реформування медичної галузі на Золочівщині (відео)

medusunaЗ 1 січня 2013 року у районі створено Золочівську та Глинянську підстанції екстреної медичної допомоги, яким центральна районна лікарня передала санітарний транспорт: 4 автомобілі, медикаменти, пальне, окремі приміщення. Жодного працівника швидкої допомоги не скоротили, а їх було переведено у новостворену службу.

Сьогодні стан медичної галузі у районі знаходиться у стані реформування, яке прагне надати можливості підвищення якості та забезпечення стандартів надання екстреної медичної допомоги.

Голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та заступник голови райдержадміністрації Роман Сухецький здійснили виїзд у центральну районну лікарню для ознайомлення із організацією роботи Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги.

Під час спілкування з керівництвом ЦРЛ та підстанції екстреної медичної допомоги було ґрунтовно проаналізовано стан реформування системи надання невідкладної медичної допомоги та матеріально-технічного забезпечення районних підрозділів ЕМД.

Старший фельдшер Золочівської підстанції екстреної медичної допомоги Роман Потежний розповів, що за перший квартал цього року було отримано 2717 викликів, з яких до міських жителів – 1025, до сільських – 1141. Сюди увійшли: медичне транспортування, консультації, перевезення оргентних спеціалістів, аварії та дтп. З цих викликів гострих станів було 2100.

Головний лікар центральної районної лікарні Володимир Бойко повідомив, що у службі екстреної медичної допомоги працює персонал, який проходив спеціальне навчання та підготовку і запевнив, що офіційних скарг на Золочівську медичну службу не було.

Залишити відповідь

Next Post

Реколекції у храмі блаженного Миколая Чарнецького

Реколекції у храмі блаженного Миколая Чарнецького проводить протопресвітер вінницький о. Микола Дуркалець. Розклад: П’ятниця, 12 квітня 19.00 год. — Хресна Дорога в постановці дітей Марійської дружини 20.00 год. — Перша реколекційна наука Субота, 13 квітня 18.00 год. — Вечірня 19.00 год. — Друга реколекційна наука Неділя, 14 квітня 07.30 год.; […]