Як проходив звіт голови Золочівської РДА (відео)

14 березня 2019 року голова Золочіської райдержадміністрації Володимир Недзельський провів публічний звіт про проведену роботу та окреслив перспективи на 2019 рік. На звіті був присутній заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

Так, голова Золочівської райдержадміністрації Володимир Недзельський наголосив, що політика відкритих дверей щодо інвесторів у аграрний сектор забезпечила використання 100% орних земель. Посівні площі збільшилися на 13,2 %.

На Золочівщині створено 7 сімейних молочних ферм. У результаті збільшення виплати орендної плати надходження податку на доходи фізичних осіб становлять понад 7% від загальної суми усіх надходжень до бюджету району.

У 2015-2018 р.р. реалізовано 800 проектів, освоєно 243 млн. грн.

Для зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, забезпечення належних умов праці, ефективного використання енергоресурсів профінансовано 19,5 млн. грн.: проведено капітальні та поточні ремонти у 50 Народних домах, у 2 музичних школах та у 26 бібліотеках. Діяльність галузі освіти району спрямована на всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових та фізичних цінностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору.У 52 закладах загальної середньої освіти району навчається 6963 учні. Проведено оптимізацію закладів загальної середньої освіти та створено 3 опорних заклади – опорний заклад Глинянська ЗОШ І-ІІІ ст., опорний заклад Сасівський НВК та Золочівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 ім. М. Шашкевича, на базі яких діє 8 філій.

В рамках реалізації державної програми “Нова українська школа” зміцнено матеріально-технічну базу перших класів закладів освіти та закуплено сучасні меблі і обладнання за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів на суму 3148 тис. грн. Підвіз школярів до місця навчання та додому здійснюється шкільними автобусами. Впродовж 2017-2018 року закуплено 3 шкільні автобуси, загальною вартістю 4379,8 тис. грн.

Упродовж 2017-2018 років для восьми осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування придбали три житлові будинки та квартиру. Придбано 3 житлові будинки у селах Стадня, Велика Вільшаниця, с. Колтів та квартиру в м. Глиняни”. За словами голови райдержадміністрації, цьогоріч планують забезпечити житлом чотирьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування однієї родинної групи.

Під час зустрічі порушувалися питання громадськістю щодо ремонту доріг, впорядкуванням сміттєзвалища, створення спортзалу, ремонту даху спортивного залу після буревію, обслуговування спортивних майданчиків, медицини.

Підвів підсумки заступник голови облдержадміністрації та закликав усіх буди єдиними, як громадськість, так і органи місцевого самоврядування, районні ради, райдержадміністрації.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Як у Золочеві зариблювали маточні ставки (відео)

15 березня 2019 року відбулося зариблення маточних ставків Золочівською РО УТМР. “Сьогодні зариблюємо маточні ставки привезли товстолаба і привезли будемо пробувати короп-кої.” – про це “Золочів.нет” повідомив Голова Золочівської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Михайло Муц. Як риба віднереститься на маточниках її будуть перекидати у Шевченківське озеро. Короп-коі […]