Як проходили «Лагодівські фестини» (відео)

16 червня в с. Лагодів, Перемишлянського району на Львівщині уже вкотре відбувся народний фестиваль «Лагодівські фестини».

Молодь ініціювала це свято з метою збору коштів на облаштування території, біля пам’ятки Матері Божої, де на Водохрестя освячують воду. Організатором заходу виступила Зоряна Антошків.

Під час заходу відбулося представлення місцевої культури. Гості фестивалю мали можливість насолодитися чудовим лагодівським колоритом та придбати книги «Лагодівський літопис», «Лагодівський літопис у фотографіях», а також особисто познайомитись із автором книг, місцевим краєзнавцем – Петром Тивонюком.

Зі сцени фестивалю до присутніх звернулися заступник голови Перемишлянської районної ради Тарас Мартиняк та Народний депутат України Тарас Батенко та інші.

Також від Народного депутата України нам стало відомо, що він з командою свого часу доклалися до того, щоб зберегти від руйнації Народний дім, пролобіювали 1 млн. грн. Було перекрито будівлю Народного дому.

Нагадаємо, що село Лагодів віддавна славиться своїми народними майстрами, художниками, ремісниками та має давні традиції розвитку різних народних ремесел, а також немалий досвід проведення фестивалів з початків заснування села та до сьогодення.

Більше дивіться у відео.

Залишити відповідь

Next Post

Вільний мікрофон: Потопи у Куровичах або як вода з дороги заливає сади та городи (відео)

До Вільного мікрофону звернулися мешканці села Куровичі, що у Золочівському районі. Люди розповідають, що з полів та з дороги “Львів-Тернопіль” вода під час грози стікає їм просто у сади та городи і затоплює все. Кажуть, що немає доброго водовідведення. “Внаслідок масових опадів вся вода попадає на людські садиби. Ви бачите […]