Як проходили вибори Президента України у Золочівському районі (відео)

31 березня в Україні проходять вибори президента. Виборчі дільниці працюють з 8:00 до 20:00. На пост глави держави претендують 39 кандидатів.

Для проведення виборів створено 199 виборчих округів на всій території країни, за винятком анексованого Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей – орієнтовно 29 888 виборчих дільниць. Приблизна кількість виборців на цих дільницях майже 30 млн. осіб.

Як прооходили вибори Президента України у Золочеві та районі дивіться у відео.

Центральна виборча комісія має оголосити результати виборів до 10 квітня включно, однак не пізніше ніж на третій день з дня отримання всіх протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування. Для перемоги в першому турі кандидат повинен набрати понад 50 відсотків голосів. Якщо цього не станеться, другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 31.03.2019

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 31 березня 2019 року Ви дізнаєтеся про таке: – В Україні обирають президента. – Через пожежі в екосистемах на Золочівщині загорівся будинок та виникли масштабні згарища на полях. – Перехід на літній час: переведення годинників на годину вперед, чи комфортно це людям? – У […]