Як правильно підбирати спідню білизну за типом фігури

Які є типи жіночих фігур? ⚡ Як в залежності від типу фігури підібрати спідню білизну? ⭐ Кожен з типів фігур має свої особливості, враховувати які потрібно при купівлі білизни та одягу.

Від правильно підібраної спідньої білизни залежить не тільки комфорт і настрій жінки і її здоров’я, але і посадка одягу. Важливе значення в цьому питанні має не стільки розмір грудей або пропорції тіла, скільки тип фігури. Цей критерій, поряд з іншими характеристиками, які дозволяють зробити правильний вибір, потрібно враховувати при покупці.

Типи жіночих фігур

Кожна жінка повинна знати тип своєї фігури. У процесі підбору розуміння особливостей тіла дозволяє максимально легко знайти варіант білизни, в якому буде комфортно.

Відповідно до загальноприйнятої класифікації, всі жіночі силуети можна умовно розділити на 5 груп:

  •  «Груша» (вузькі плечі, невеликі груди, широкі стегна, ноги з «вушками»);
  • «Перевернутий трикутник» (широкі плечі, пишний бюст, вузькі стегна);
  • «Пісочний годинник» (жіночний тип з вузькою талією);
  • «Яблуко» (незалежно від розмірів плечей і стегон присутній виражений живіт);
  • «Прямокутник» (правильне співвідношення стегон, грудей і плечей, але відсутня талія).

Кожен з типів фігур має свої особливості, враховувати які потрібно при купівлі білизни та одягу.

Ідеальний фасон

При покупці й оформленні замовлення в інтернет-магазинах (коли неможливо приміряти вироби) комплекту спідньої білизни дівчата і жінки повинні враховувати особливості власної фігури. Більшість виробів, що виготовляються і позиціонуються як єдиний набір, підходять тільки покупцям з класичними пропорціями. Але не варто впадати у відчай, адже завжди є можливість підібрати варіанти низу і верху, що поєднуються максимально гармонійно.

Груша

Власницям такого типу фігури варто звернути увагу на бюстгальтери з ефектом пуш-ап. Не менш красиво на «грушах» виглядають всі різновиди бра. «Грушам» можна носити бюст’є, сексуальні мереживні комплекти, а також купувати варіанти в спортивному стилі. У класичних моделях ліфчиків можна використовувати силіконові вкладки.

Що стосується низу комплекту, то тут навпаки, рекомендується зупинити свій вибір на трусиках з мінімумом декору. Оптимально придбати вироби з ефектом підтяжки (дуже часто власниці силуетів у формі груші мають животик, що випирає і всіляко хочуть приховати його наявність).

Перевернутий трикутник

Жінки з силуетом перевернутого трикутника можуть візуально скоректувати пропорції тіла за допомогою комбінування м’якого ліфчика мінімайзера і красивих мереживних трусиків. Саме для такого типу фігури шиють нижню частину комплектів з рюшами та оборочками. Ідеальний варіант – труси з глибокою посадкою і моделі з принтом.

Що стосується бюстгальтерів, то віддавати перевагу варто виробам з вузько розташованими бретельками. В ідеалі коштувати вибирати ліфчики з відкритою чашкою.

Пісочний годинник

Власницям самої жіночної фігури підійдуть практично будь-які моделі бюстгальтерів. Підкреслити красу своїх грудей «годинник» можуть за допомогою відкритих бра.

«Годинничок» можна купувати мереживні комплекти, в які входять трусики танго або стрінги. Мереживні варіанти також підходять.

Яблуко

Власниці такої фігури часто мають пишні груди, яка потребує підтримки. У більшості випадків жінки з силуетом «яблуко» мають перегинну поставу (що обумовлено необхідністю скелета підтримувати положення). Саме тому білизна має бути щільною та еластичною настільки, щоб могла взяти на себе максимум ваги залоз.

Ідеальна модель трусів для «яблука» – шорти та хіпстери. Також можна вибирати набори з низом, доповненим еластичними мереживами, або купувати класичні танго.

Прямокутник

Жінкам з фігурою «прямокутник» підійде більшість готових комплектів білизни, хоча і в цьому випадку є деякі обмеження. Є ризик, що власницям таких форм буде некомфортно в кюлотах або брифах. Не варто купувати й стрінги. Корсетну білизну для дівчат з силуетом «прямокутник» слід підбирати з урахуванням форми й м’якості грудей. У деяких випадках можна надягати пуш-ап.

Величезний асортимент бюстгальтерів і комплектів спідньої білизни від відомого в Україні та за її межами бренду Di Helen представлений на офіційному сайті компанії. Підібрати потрібний варіант можна, керуючись описом моделі та фасону. При виникненні труднощів з підбором по телефону +380685271956 можна отримати консультацію фахівця.

Next Post

ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» запрошує на роботу

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ!!! ПП «ТАЙФУН-ПЛЮС» — один з найбільших виробників пиляного шпону (ламелі), паливних гранул та брикетів в Україні у зв’язку із розширенням виробництва оголошує про відкриття вакансій: Оператор устаткування з перероблення деревини ВИМОГИ: Професійно-технічна, або неповна вища освіта; Вміння працювати з обладнанням та устаткуванням; Відповідальність в роботі. Електрик ВИМОГИ: […]
Робота