Як працює Золочівський районний центр соціальної реабілітації (відео)

Ми завітали у Золочівський районний центр соціальної реабілітації, де піклуються про дітей із особливими потребами. Дізналися про роботу центру та перспективи.

“15 березня ми маємо брати участь в конкурсі в м. Червоноград. Конкурс називається “Червоноград скликає друзів”. Це є творчий конкурс для діток з особливими потребами. Ми готуємо з дітками свято весни і такі наші найбільш творчі п’ятеро діток поїдуть в місто Червоноград. Можливо навіть на два дні, якщо нам дозволить погода і так далі…”” – розповіла “Золочів.нет” асистент вчителя-реабілітолога Баран Надія Степанівна.

Також у центрі готуються до свята Стрітення.

“Активно займаємося з дітками і всіх запрошуємо до нашого центру. Ми сьогодні робили з дітками ось такі свічки. Ми всі знаємо, що незабаром свято Стрітення і з нагоди цього свята ми з дітками робили свічечки…” – розповідає вчитель-реабілітолог Кучер Ірина Степанівна.

Директор Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Гураль Богдан Орестович, повідомив, що в центрі провели набір, вихованцями центру стали 16 дітей. Кожна дитина має індивідуальний план реабілітації. Вихованці центру мають важливі спортивні досягнення. У центрі зробили спортивну площадку. Є напрацювання, щоб відкрити комплексну реабілітацію – це від 0 до 36 років.

Нагадаємо, що Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів знаходиться у селі Білий Камінь, Золочівського району на Львівщині.

Залишити відповідь

Next Post

Золочівські рятувальники нагадують про дотримання правил пожежної безпеки

Проведення відпрацювання Колтівської сільської ради щодо попередження виникнення пожеж. З метою попередження виникнення пожеж, загибелі та травмуванні людей на них 07 лютого 2019 року Золочівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області із залученням Золочівського ВП ГУ НП України у Львівській області, Колтівської сільської ради, Золочівського територіального центру соціального обслуговування […]