Як працює контрольно-пропускний пункт на Золочівщині та роз’яснення щодо карантинних обмежень на свята (відео)

Карантинний блокпост у селі Підгородне

Як “Золочів.нет” повідомляли раніше на території Золочівського району облаштовано стаціонарний карантинний контрольно-пропускний пункт у селі Підгородне.

11 квітня 2020 року “Золочів.нет” бачили, як працює контрольно-пропускний пункт на Золочівщині та розпитували у голови Золочівської РДА Василя Маркевича, щодо карантинних обмежень на свята. Зокрема, дізнавалися детальніше, що означають обмеження пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів і якщо комусь в зазначений період потрібно вийти по службовій необхідності, то чи не оштрафують його? Вже другий день працює карантинний контрольно-пропускний пункт, тому ми цікавилися чи було виявлено за цей час потенційних хворих?  На свята люди звикли ходити в церкву, які обмеження є, щодо відвідування храмів?

Відповіді на ці запитання ви знайдете у сюжеті.

Next Post

У понеділок Рада має розглянути підвищення штрафів за випалювання сухої рослинності

13 квітня, в понеділок, Верховна Рада має розглянути підвищення штрафів за випалювання сухої рослинності. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод. Дослівно у повідомленні Юрія Холода: “8 квітня проєкт 2339 розглянув комітет з питань правоохоронної діяльності. Цей проєкт не наш, але приємно, що саме наші пропозиції змін стали […]