Як поєднати правильне харчування та інтенсивний робочий графік?

Уже багато людей, успішних в професії чи які мають свій бізнес, при цьому ще встигають вести здоровий спосіб життя. Як їм вдається це поєднувати? Як взагалі поєднати насичені трудові будні та правильне харчування? Чому одні перекушують шкідливим фаст-фудом в офісі, а інші замовляють доставку здорової їжі у Львові?

Чому без здорового харчування неможливо досягти успіхів в роботі та спорті?

Раціональне харчування безпосередньо впливає на роботу всього організму. А також це важлива складова здорового способу життя. Досягти високої працездатності неможливо без раціонального харчування. Не дотримуючись базових харчових правил не тільки позначається зниженням коефіцієнта працездатності людини, а і провокує виникнення різних хронічних недугів.

Якщо ви займаєтесь спортом, організм вам сам надасть сигнал, що йому треба їжа, яка дає сили та енергію. Поступова відмова від цукру та інших шкідливих продуктів: майонезу, ковбаси, консервів, солодкої газованої води, підвищує швидкість роботи, концентрацію уваги, гарний настрій та високий рівень енергії. Здорова їжа дуже проста і смачна. Здорове харчування це вживання у їжу продуктів, які мають у складі всі поживні речовини. Вони необхідні для ефективного функціонування організму.

Які загальні принципи здорового харчування?

  1. Збалансованість. Здорове харчування повинно бути збалансованим, що означає, надходження в організм відповідну кількість вуглеводів, білків, жирів. Віддавайте перевагу продуктам, які мають багато якісного білка: риба, яйця, горіхи. Вибираючи поміж жирів, обирайте ненасичені жири: оливкова олія, жирні сорти морської риби. Уникайте страв з фаст-фуду або жирного м’яса, які містять багато насичених жирів.
  2. Різноманітне харчування. Здорова кухня це не означає харчуватися одними і тими самими продуктами, нехай вони і є корисними. Тільки різноманітність у харчуванні допомагає забезпечити організм всіма поживними речовинами. Це овочі, фрукти, злаки, молочні продукти, білкова їжа.
  3. Визначте кількість калорій до потреб вашого організму. Рахуючи споживання калорій, визначтеся з цілями, які ви бажаєте отримати. Якщо це зниження ваги, то складіть раціон з дефіцитом калорій. Якщо ви займаєтеся спортом та хочете наростити м’язи, харчуйтесь їжею з збільшеною кількістю калорій.
  4. Споживайте їжу, багату на вітаміни, мінерали і антиоксиданти. Це овочі та фрукти, які потрібно споживати щодня.
  5. Зменшити кількість оброблених продуктів. Це швидкі сніданки, фаст-фуд, шкідливе солодке та газованки.
  6. Харчуйтеся регулярно. Не пропускайте приймання їжі, мінімізуйте перекуси. Тільки регулярне харчування запобігає переїданню та підтримує рівень глюкози в крові.

Підсумовуючи, здорова їжа це ваше здоров’я та працездатність сьогодні та в майбутньому. Страви, приготовані в Poke Luluмістять багато корисних властивостей, мінімум термічної обробки та максимум вітамінів.

Next Post

15 років тюрми отримав зрадник, який створював кремлівську пропаганду на замовлення розвідки рф

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який створював кремлівську пропаганду на замовлення розвідки рф. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на СБУ. “Завдяки доказовій базі Служби безпеки реальний термін ув’язнення отримав ще один агент воєнної розвідки рф, який проводив підривну антиукраїнську діяльність в інформаційній сфері. Мова йде […]