Як подати показник електролічильника

Увага! Починаючи з 30 березня стартує період подачі показників електролічильника!

У зв’язку з епідемією та карантином ПрАТ «Львівобленерго» припинило прийом клієнтів, а також відвідування працівниками об’єктів споживачів. Зважаючи на це обов’язок клієнтів повідомити своє електроспоживання стає дуже важливим.

Для зручності наших споживачів розроблені різні дистанційні способи подачі показників електролічильника. Тут Ви зможете повідомляти про споживання електроенергії, витрачаючи не більше хвилини свого часу:

  • з допомогою веб-чату на сайті “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua
  • через cервіси подачі показників у Viber, Telegram та Facebook-messenger:
  • SMS-повідомленням на короткий номер 5068, надіславши повідомлення у форматі: десятизначний код пробіл показник. Приклад — 0000011111 3256
  • електронною поштою pokaz@loe.lviv.ua , надіславши повідомлення у форматі: десятизначний код пробіл показник. Приклад — 0000011111 3256
  • в онлайн-сервісі «Персональний кабінет»: info.loe.lviv.ua
  • на номер 295-85-13 без з’єднання з оператором

Важливо, що сервіси прийому показників електролічильника доступні цілодобово і у вихідні дні.
Нагадуємо, що десятизначний код (особовий рахунок) можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримали у пунктах прийому платежів або при оплаті онлайн.
Звертаємо Вашу увагу, що кол-центр ПрАТ «Львівобленерго» обслуговує споживачів насамперед з питань відключень в електромережах, тож радимо скористатись іншими доступними способами подачі показників.
Закликаємо усіх допомогти рідним та сусідам повідомити дані електролічильника через інтернет-сервіси!
Більше інформації як подати показник читайте на сайті: http://loe.lviv.ua/ua/pokaz_pobut

Пресслужба ПрАТ «Львівобленерго»

Next Post

На Львівщині будуть масово тестувати населення на коронавірус

З наступного тижня на Львівщині розпочнуть масово тестувати населення на коронавірус. Це – спільний проєкт Львівської обласної державної адміністрації та Львівського ІТ Кластеру. Про це інформує Львівська ОДА.
коронавірус