Як подати показник електролічильника споживачам «Львівобленерго»?

Сьогодні споживачам оператора системи розподілу ПрАТ «Львівобленерго» доступні кілька способів передачі даних електролічильника:
✔ на номер 295-85-13 без з’єднання з оператором
✔ SMS-повідомленням на короткий номер 5068 (у повідомленні потрібно вказати два значення у форматі: десятизначний код пробіл показник).
Приклад: 0000011111 7050
✔ на електронну пошту pokaz@loe.lviv.ua (у листі потрібно вказати два значення у форматі: десятизначний код пробіл показник)
Приклад: 0000011111 7050
✔ в онлайн-сервісі «Персональний кабінет»: info.loe.lviv.ua
✔ через веб-чат на сайті «Львівобленерго»: www.loe.lviv.ua

Окрім цього, запрацювали нові cервіси подачі показників у Telegram, Viber, Skype та Facebook-messenger. Аби перейти на сторінку сервісу скористайтесь QR-кодами:


Також Ви можете знайти сервіс подачі показників через пошук за назвою компанії — Львівобленерго.

Особовий рахунок (десятизначний код) для подачі показника Ви можете дізнатись з квитанцій про оплату електроенергії за минулі місяці, які Ви отримали у пунктах прийому платежів аби при онлайн-оплаті.

Важливо! Побутовим клієнтам слід повідомляти показники спожитої електроенергії щомісяця у період, що починається за два робочі дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій робочий день наступного місяця.

Більше інформації про способи подачі показників читайте на сайті «Львівобленерго»: www.loe.lviv.ua

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Next Post

“Сімейна пекарня” запрошує на роботу продавця

“Сімейна пекарня” пропонує: – Офіційне працевлаштування, – Позмінний графік роботи 3/3, – Конкурентна заробітна плата. За деталями звертайтеся по номеру телефону: 067 506 75 89 – Софія.
“Сімейна пекарня” запрошує на роботу продавця