Як ознайомитися зі своїми персональними даними в Пенсійному фонді?

Пенсійний фонд України, як орган виконавчої влади, забезпечує реалізацію державної політики з питань пенсійного забезпечення та збору, ведення персоніфікованого обліку надходжень від сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
Відповідно до пункту 7 статті 1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» Пенсійний фонд України – орган, уповноважений відповідно до цього Закону вести реєстр застрахованих осіб Державного реєстру та виконувати інші функції, передбачені законом. Згідно з частиною 12 статті 20 Закону реєстр застрахованих осіб – автоматизований банк відомостей, створений для ведення єдиного обліку фізичних осіб, які підлягають загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню відповідно до закону.
Відповідно до частини 2 статті 40 Закону України «Про захист персональних даних», власником чи розпорядником персональних даних можуть бути підприємства, установи і організації усіх форм власності, органи державної влади чи органи місцевого самоврядування, фізичні особи – підприємці, які обробляють персональні дані відповідно до закону.
Пенсійний фонд та його територіальні органи, на вимогу застрахованих осіб надають інформацію, що міститься на персональних облікових картках у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру. Для цього застрахованій особі необхідно особисто звернутися в регіональне управління з документом, який посвідчує особу, довідкою податкових органів про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтвом про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Відділ надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочної роботи


Залишити відповідь

Next Post

АвтоМайдан вимагає люстрації

АвтоМайдан  сьогодні приїхав на Банкову під Адміністрацію Президента підтримати прийняття нарешті люстраційного закону “Про очищення влади”, за яким надмірні функції влади будуть ліквідовані, всі державні органи мають пройти перевірку на детекторі брехні, під час проведення якої державні чиновники повинні будуть пояснити і походження свого майна та членів своїх родин у […]