Як особливі діти із Золочева їздили на море

Величезне море простягнулося до самого обрію, ніби злилося з небом докупи, вбираючи в себе сонячне тепло і небесну синь. Легенький пустун – вітерець котить хвилі що піняться, виграючи на сонці веселковими кольорами і вдаряючись об берег, запрошують до себе. Тепла, прозора вода ніжно огортає тіло. Море шумить, перегукується з веселим криком дітей, яких гойдають хвилі. В захваті стрибають і пірнають у воду. Це їхня радість, їх мрія! На якийсь час забули про свої проблеми, про хвороби. Адже є надзвичайно добрі люди, яким не байдуже життя обділених здоров’ям дітей і хоч на тиждень подарували їм казку.
Велике спасибі отцю Михайлу Сукмановському, що зумів організувати цю надзвичайну гарну поїздку з молитвами і розвагами, з смачними наїдками. Щиро дякуємо добрим, щирим людям з французько-української Асоціації м. Мілюз, які оплатили нам цю казкову подорож. Дай Боже їм всім здоров’я і щастя.

Матусю Божа, помагай
Від всяких бід охороняй
Від всіх хвороб, тривог, війни.
Ти їхні долі відверни!
Зішли, їм сонячне тепло
В душі усім засій добро і до людей і до землі
Зішли яскраві теплі дні
І щиру віру в сина свого
Щоб дав нам всім життя і хліб, шир полів і гомін рік
І небо ясне голубе
Ту весну, що для нас цвіте
І спів пташок і запах квітів
На довгі, довгі й многІ літ.
Звичайно, хочеться, щоб і наша влада не була байдужа до наших бажань і потреб.
Вдячні діти і батьки благодійного фонду «Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами»
Віра Косилач

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Як у Золочівському районі перекривали дорогу (відео)

2 липня 2019 року у селі Сасів, що у Золочівському районі на Львівщині люди перекривали дорогу “Ясенів-Золочів”, яка потребує ремонту. Люди кажуть, що їм соромно перед туристами, адже дана дорога входить в туристичний маршрут “Золота підкова” і тут часто проїжджають автобуси з туристами як з усієї України, так із-за кордону. […]