Як оформити субсидію

Початок нового опалювального сезону в Україні передбачається на 15 жовтня. Оскільки за останні кілька років у країні значно підвищилась вартість на житлово-комунальні послуги, для частини громадян, кому складно самостійно сплачувати у повному обсязі за спожиті послуги, уряд запровадив субсидії. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області.

“На виїзному прийомі громадян, начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Тарас Грень надав правову консультації щодо питань призначення субсидії та повідомив, що для оформлення субсидії необхідно подати наступні документи:
– Заява про призначення житлової субсидії та декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
– Довідки про доходи (у разі зазначення в декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення).
– Договір найму (оренди) житла (за наявності).
Готові документи можна подати:
– Самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики;
– Самостійно подати до сільських і селищних рад;
– Надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання;
– Відправити через Інтернет.
Рішення про призначення субсидії, відмову або подання документів на розгляд комісії приймається структурним підрозділом з питань соціального захисту населення протягом 10 календарних днів з дня подання заяви.” – повідомили у юстиції Львівщини.

Залишити відповідь

Next Post

У Львівській області утворено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя

На виконання протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року №14, а також розпорядження Голови Львівської обласної державної адміністрації, Головне територіальне управління юстиції у Львівській області повідомляє, що у Львівській області утворено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, до складу якого входять посадові […]