Як обрати якісний рюкзак

Переваги мішка за спиною (саме так перекладається «рюкзак») для більшості з нас беззаперечні. Руки вільні, все необхідне із собою, вага багажу не деформує хребет. Тут ви знайдете повний каталог актуальних моделей від відомого американського бренду аксесуарів для подорожей Samsonite. Як обрати свій рюкзак?

Міський рюкзак


Як правило, це компактні моделі, що заміняють класичні та спортивні сумки. Якщо ви не займаєтесь спортом, достатньо об’єму 15-25л. Такий рюкзак вмістить воду, гаманець, косметичку, дрібні речі, парасольку, органайзер, планшет та смартфон. Зверніть увагу на кількість відділень, зручність їх розподілу, наявність відокремленого відділення-органайзера та зовнішньої кишені для дрібниць.
Компанія Samsonite активно співпрацює із відомими світовими дизайнерами, що створюють ергономічні та стильні моделі для сучасних жінок та чоловіків. Трендові кольори, натуральна та еко-шкіра, якісна синтетика та фурнітура гарантують довгий строк використання виробу.

Спортивний рюкзак

Для атлетів краще обирати моделі до 30л. Рюкзаки для тренувань мають велике відділення, до якого легко покласти кросівки, рушник та спортивну форму. Є відділення для великої пляшки води та протеїнових коктейлів.

Рюкзак для ноутбука

Для бізнесменів та студентів зручні рюкзаки із відділенням для ноутбука. Особливі застібки надійно утримують гаджет всередині та зменшують коливання електроніки. Обирайте модель з урахуванням габаритів вашого ноутбука – від 14 до 17 дюймів.
Топ-менеджери, адвокати, логісти, науковці обирають статусні ділові моделі зі шкіри або синтетики. Активні подорожі змушують обирати рюкзаки для ноутбуків на колесах: фактично це альтернатива валізі для ручної поклажі, які можна брати із собою до салону літака.

Рюкзак для подорожей


Мандри бувають різні. В залежності від ваших планів обирайте різні моделі:
30-45л достатньо для невеличкого вік-енда або екскурсійного туру в теплі країни;
50-60л знадобиться для довготривалих або зимових подорожей;
70-100л – оптимальний об’єм для пішого або лижного походу, рафтингу та скелелазіння.
Туристичні рюкзаки Samsonite виконані із двошарового канваса, що гарантує надійний захист речей від пилу, бруду та води. Фурнітура рюкзаків для подорожей має подвійну надійність.

Шкільний рюкзак


Дитячі моделі невеликі, але здатні сховати декілька підручників, планшет та ланч-бокс із обідом. Рюкзаки для школярів мають спеціальний органайзер для канцелярських виробів. Багато уваги діти приділять зовнішньому вигляду рюкзака: він повинен бути яскравим, модним та особливим.

Next Post

Вітання для Кушнір Олександри Володимирівни

Святкує 50-річний ювілей Кушнір Олександра Володимирівна. Щирі вітання від дочки Наталі зі сім’єю та всієї великої родини. Рідні руки, рідний погляд – ти така у нас одна, З днем народження вітаємо наша мамо чарівна! Ти не плач, не плач ніколи. В мирі злагоді живи. По життю легше хай буде іти. […]