Як фермер у Золочівському районі вирощує амарант

На Золочівщині, у селі Поляни, фермер Богдан Костів вирощує цікаву рослину – амарант або щирицю.

Як розповідає фермер, цю рослину називають культурою третього тисячоліття. Амарант цінний якісним білком, а також в амаранті є жир та інші речовини. Амарант виводить із організму холестирин.

Про свій досвід фермерства він розповів у наступному сюжеті.

Довідково:
Щириця є перспективною білковою культурою: урожайність її сягає 60 ц/га; білок за амінокислотним складом унікальний — він містить до 35 % незамінних амінокислот; лізину в ній у 3-3,5 рази більше, ніж у білку пшениці; жирнокислотний склад близький до складу обліпихової олії; щириця багата на вітаміни, серед мінеральних речовин щириці є такі важливі мікроелементи, як кремній, цинк, мідь, магній. Продукти із щирицею здатні зменшувати токсичний ефект радіоактивного опромінення організму. Листки щириці використовують у консервуванні. Вони надають хрусткості огіркам чи, до прикладу, кабачкам.

Залишити відповідь

Next Post

Новини за тиждень | 05.08.2018

У програмі “НОВИНИ ЗА ТИЖДЕНЬ” від 5 серпня 2018 року Ви дізнаєтеся про таке: – Бджоли це не тільки смачний і корисний мед. Керівник Спілки пасічників Золочівщини поділився секретом оздоровлення. – Фермер у Золочівському районі вирощує амарант. – Розпочався християнський табір «Свята Софія». – Як проходять канікули з Богом у […]