Як безпечно позбавитись від новоутворень

Більшість з нас народжується без родимок та папілом. В темні часи Середніх віків відсутність новоутворень на тілі було ознакою здоров’я та навіть рятувало від звинувачень у ворожбі (пам’ятаєте – відьми в казках обов’язково мають бородавки). Родимки випалювали вогнем, травили кислотою, вирізали. Бешкетний Том Сойєр намагався позбутись бородавки за допомогою дохлої кішки. Сьогодні видалити некрасиві плямки можна менш радикальними засобами: швидко та безпечно.

Спочатку – діагностика

Відсутність новоутворень у малюків легко пояснюється: вони цілком здорові та не мали контактів із вірусами, що викликають появу проблеми. Новоутворення на шкірі поділяються на доброякісні, пограничні та злоякісні. Два останніх типи – це компетенція онкологів та імунологів. З доброякісними працюють лазерні хірурги.
Доброякісні мають багато різновидів:
– папілома (бородавка);
– кондилома (рясні нарости, що нагадують броколі)
– кератома (пігментні пляма, що піднята над шкірою);
– фіброма (підшкірні утворення з м’язової тканини, нагадують горіх);
– невус (родимка);
– ліпома (утворення, що наповнене жиром);
– атерома (кіста із гноєм).
Виявити тип новоутворення та ризик онкології можливо лише після ретельної діагностики.

Лазер проти родимки

Доброякісні новоутворення мають суто косметичну проблему та інколи заважають комфортному життю: є ризик зірвати родимку або вона виросла в незручному місці. Такі проблеми легко вирішити амбулаторно. Лазер швидко прибирає папілому, невус або ліпому. Одночасно капіляри біля місця видалення закриваються, що дозволяє позбутись кровотечі та ризику повтору виникнення утворення.
Видалення новоутворень в Києві за допомогою лазерних пристроїв здійснюється відносно давно. Лікарі клініки Голд Лазер мають великий досвід із прибирання різних видів новоутворень та власним прикладом доказали переваги методики:
– мінімум кровотечі під час видалення новоутворення;
– максимальна точність впливу;
– відсутність пошкодження здорових тканин;
– відсутність ризику інфікування вірусами, мікроорганізмами та бактеріями;
– профілактика рецидивів;
– доступність новоутворень на слизовій та важкодоступних місцях;
– відсутність болю під час маніпуляції.


Головна умова лазерного видалення – доказана доброякісність новоутворення. Точність лазеру та безболісність дозволяє проводити сеанс по видаленню маленьких невусів без місцевої анестезії. Під час процедури можливе видалення одразу декількох невеличких родимок або папілом.

Next Post

0% кредит у Комп’ютерний Всесвіт

Смартфон чи ноутбук? Не можеш обрати? І не треба! Адже з 0%-им кредитом у Комп’ютерний Всесвіт МОЖНА ВСЕ. Деталі: Комп’ютерний Всесвіт: м. Золочів, вул. Шашкевича, 1. Поділіться цим у соцмережах: