Визначено переможців “Євробачення-2012”

26 травня о 22 годині за Київським часом розпочався фінал «Євробачення-2012». Участь у фіналі брали 26 учасників. Українська співачка Гайтана виступила під № 25. Після виступу всіх учасників для визначення переможців глядачам було надано 15 хвилин на смс голосування. Хочеться зазначити, що одній людині можна було відіслати всього 20 смс. Участь у голосуванні брали  42 країни – учасниці Євробачення. Проте, згідно традицій Євробачення за свою власну країну голосувати не можна.

В результаті голосувань перемогла  Швеція ( 372 бали) – співачка Loreen з  піснею Euphoria.  2 місце зайняла Росія (259 балів), 3 місцеСербія (214 балів), а українська представниця Гайтана зайняла 15 місце (65 балів).

Шкода, що Гайтана не перемогла, проте наша співачка виступила досить яскраво та своєю піснею запросила всіх завітати в Україну у гості.

Дивіться також: Виступ Гайтани на Євробаченні

Залишити відповідь

Next Post

Відзначили 20-річчя відновлення Союзу українок на Золочівщині

За нами, сестри, темінь ночі, А перед нами – світло дня! Не затемнять серця жіночі Міцні, як з’єднана рідня. 27 травня 2012 року Золочівська районна організація Союзу українок відзначила  20-річчя відновлення Союзу українок на Золочівщині.  Відбулася урочиста академія з нагоди свята.   Поділіться цим у соцмережах: